منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲
شناسه خبر: 350563
گروه :خبر
20160817_114341

فرماندار شهرستان سیریک گفت: همه ما مسئولان وظیفه داریم با قبول مسئولیت نسبت به انجام تعهدات قانونی و شرعی خود برای جامعه و نظام تلاش و همت مضاعف داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از آذینی ، میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک در جلسه شورای اداری شهرستان اظهار کرد: هیچ دستگاه و نهادی حق ندارد در اجرای فعالیت ها و مأموریت درون سازمانی سیاسی کاری داشته باشد برای اینکه اداره  جای خدمت به مردم است .

 وی افزود: همه مدیران باید مد نظز داشته باشند که در نظام مقدس جمهوری اسلامی نباید مدیری با تعصب و عجله عمل کند و باید برای پیشرفت و توسعه با مشورت و بینش عمل کند رعایت نظم، انضباط، تعهد کاری، به موقع آمدن و به موقع رفتن ،تکریم ارباب رجوع و خدمت به مردم را باید سرلوحه همه فعالیت های خود قرار دهند.

ایزدی پور بیان کرد: اگر در جامعه اسلامی ما دچار روزمرگی باشیم نمی توانیم رضایت مردم را جلب کنیم و اگر مردم از ما راضی نباشند مطمئنا” خدا هم از ما راضی نیست باید ادارات با یکدیگر تعامل و همکاری و ارتباط داشته باشند تا به بهترین شکل و در کوتاهترین زمان ارائه خدمت نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک اذعان داشت: بنده هیچ نسبت و ذهنیت در مورد  با هیچ شخص و مدیری ندارم و همه را با قانون و ملاک شایستگی، خدمت ، تلاش، و جدیت در کاری می سنجم  و خودم را خادم مردم و خدمتگزار کوچکی از جامعه در نظام می دانم.

 وی خاطرنشان کرد: باید در ادارات شهرستان قانون ملاک عمل باشد و ما باید اهل وصل باشیم و با نیت کمک به مردم ، اتحاد ، انسجام ، همدلی و رفع کاستی ها ، مشکلات، معضلات و پیشرفت و ترقی جامعه به مردم تلاش و خدمت کنیم.

 ایزدی‌پور یادآور شد: در همه نهادها و ادارات باید  به روی مردم باز باشد و همه مدیران توجه داشته باشند که شعار دولت قانون مداری و قانون گرایی است و رویکرد مهم دولت برای خدمت به مردم همین است.

فرماندار شهرستان سیریک  عنوان کرد: آسیب‌های اجتماعی  متأسفانه امروز در جامعه از مرز آسیب خارج شده و به مرز تهدید رسیده و مورد تاکید مقام معظم رهبری مدظله العالی و توجه جدی دولت تدبیر و امید قرار گرفته است.

این مسئول افزود: مدیران نباید منفعل باشند کسی که مسئولیت پذیرفته نباید خلاف تعهدات خود عمل کند که  خلاف عرف ،شرع و قانون انجام داده است مدیر باید خدمت را نعمت و نظارت به کارها و عملکرد مجموعه خود را در اولویت انجام قرار دهد.

میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک بیان داشت:  توجه به شعار عملی اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، حفاظت و حراست از بیت المال، صرفه جویی، ملاقات‌های عمومی با مردم، سرکشی از روستاها دیدار چهره به چهره با مردم را از وظایف مدیران برشمرد.

وی اظهار کرد: مدیران مکلف‌اند مشکلات مردم را رصد، درد دل مردم را با آغوش باز بشنوند و در جهت کمک و حل و رفع آنها تلاش و کوشش کنند و  برای جذب اعتبار، جذب سرمایه‌گذار و حرکت رو به جلو و تعامل و ارتباط بیشتر با مجموعه بخشداری‌ها و فرمانداری، ایجاد روحیه نشاط و شادابی در میان مردم همت، تلاش و تعامل داشته باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک اضافه کرد:همه مدیران ادارات و نهادها مدنظر داشته باشند که در تاریخ 3مهرماه طرح سرشماری نفوس و مسکن سال 1395کشور در پیش است و همه ادارات و نهادها برابر قانون وظیفه دارند تا در راستای اجرای طرح ملی با فرمانداری همکاری لازم داشته باشند.

انتهای پیام/ش                                                                                                                                 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است