منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۳
شناسه خبر: 285365
گروه :خبر
13941121001085_PhotoA

یکی از قانونگذاران آمریکایی که قبلاً خواستار سفر به تهران برای نظارت بر انتخابات ایران شده بود، روز دوشنبه گفت ایرانی‌ها خیلی دلشان بخواهد که آنها به ایران سفر کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مایک پامپائو، نماینده جمهوری‌خواه آمریکایی در مصاحبه‌ای گفته ایرانی‌ها خیلی دلشان بخواهد که نمایندگان این کشور به تهران سفر کنند.

پاپمئو یکی از 3 نماینده آمریکایی بود که چندی پیش به دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن آمد و درخواست حضور در این کشور و مشاهده روند انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی را مطرح کردند.

«لی زلدین» نماینده نیویورک و «فرانک لوبیوندو» نماینده نیوجرسی دو نماینده دیگر بودند که البته برایشان تاکنون ویزای ایران صادر نشده و تنها واکنش تهران به درخواست آنها، توصیف اقدامشان به عنوان «یک اقدام تبلیغاتی و سیاسی» از سوی سخنگوی وزارت امور خارجه بود.

نمایندگان آمریکایی همچنین خواسته بودند از 3 مرکز هسته‌ای کشور بازدید کرده و در خصوص شلیک آزمایشی موشک عماد و موارد مربوط به بازداشت موقت 10 تفنگدار آمریکایی در آب‌های خلیج‌فارس، گزارش بگیرند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی