منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۴
شناسه خبر: 207097
گروه :خبر
13931222000358_PhotoA

روزنامه‌های اصلاح‌طلب طرح گرافیکی‌ یکی از نهادهای زیرمجموعه شهرداری تهران که در هیچ یک از بیلبوردهای شهر تهران نصب نشد را بهانه‌ای برای هجمه به شخص محمدباقر قالیباف قرار دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، روزنامه شرق روز پنج‌شنبه در گزارشی با استناد به یک طرح گرافیکی که در انتقاد به ورود فابیوس طراحی شده بود، مطالب تندی را علیه شهرداری تهران منتشر کرد.

پس از این گزارش، روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران جوابیه‌ای به دفتر این روزنامه ارسال کرد که این روزنامه اصلاح‌طلب، امروز شنبه آن را در صفحه اصلی خود چاپ کرد.

سازمان شهرداری تهران در جوابیه خود تصریح کرد که درخصوص ورود وزیر امور خارجه فرانسه به تهران هیچ بنر، پلاکارد و یا بیلبوردی در اماکن و جایگاه‌های متعلق به شهرداری تهران نصب نشده است و تصویر مورد استناد روزنامه شرق تنها یک طرح گرافیکی بوده که در هیچ نقطه‌ای از شهر هم نصب نشده است.

روابط عمومی این سازمان اضافه کرد که تصویر مورد استناد روزنامه «شرق» طرح گرافیکی برنامه اکران مستند «چند قطره خون» در فرهنگسرای انقلاب اسلامی بوده، مستندی که مجوز اکران عمومی از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی را هم داشته است.

طبق جوابیه‌ شهرداری تهران، فرهنگسرای انقلاب اسلامی یکی از فرهنگسراهای زیر مجموعه سازمان فرهنگی- هنری شهرداری تهران است که مأموریت ویژه آن بسط فرهنگ انقلابی در میان شهروندان تهرانی است. طبعا برداشت سیاسی از تک‌تک فعالیت‌ها یا جزئیات محتوای برنامه‌های مراکز فرهنگی- هنری زیرمجموعه شهرداری تهران با هدف سیاسی جلوه‌دادن کلیت شهرداری، رفتاری غیرحرفه‌ای و دور از انتظار است.

پس از جوابیه شهرداری تهران به گزارش روزنامه شرق‌، رورنامه آفتاب یزد دیگر روزنامه اصلاح‌طلب، بدون توجه به جوابیه شهرداری تهران، موضوع طرح گرافیکی فرهنگسرای انقلاب اسلامی را دستاویزی برای رسیدن به مطامع سیاسی خود قرار داد.

این روزنامه امروز شنبه 94/5/10 در گزارشی قالیباف را به کارشکنی متهم کرد و بسیاری از مسائل ریز و درشت شهرداری تهران را به رای نیاوردن وی در انتخابات ریاست جمهوری 92 مرتبط دانست.

آفتاب در گزارش خود می‌نویسد: شکست در مقابل حسن روحانی برای قالیباف هضم ناشدنی بود و گویی تلخی این شکست هنوز بعد از دوسال همچنان زیر زبانش است چراکه از فردای شکستش روزی نبوده است که دست به کارشکنی و سنگ اندازی در مقابله با دولت یازدهم نزده باشد.

آفتاب یزد همچنین در ادامه مدعی می‌شود: شهردار تهران در روز ورود لوران فابیوس، وزیر خارجه فرانسه با همان ترفند قدیمی خود و با هزینه از جیب مردم دست به نصب بیلبوردها و پلاکاردهایی با محتوای خون های آلوده، و موضع گیری های فرانسه در مذاکرات و همچنین مواضع این کشور در منطقه و خاورمیانه زد.

این روزنامه اصلاح‌طلب ادامه می‌دهد: قالیباف تاب دیدن عملی شدن شعارهای رقیب سیاسی اش را ندارد و شهرداری تحت ریاستش را بسیج کرده است که بر دولت منتخب ملت بتازد حال چه تفاوتی می‌کند این جنگ نرم نافی منافع ملی باشد.


طرح گرافیکی که روی هیچ یکی از بیلبوردهای شهرداری تهران نصب نشد

گفتنی است شهرداری تهران طی روزهای اخیر بنرهای حمایتی از تیم مذاکرده کننده هسته‌ای کشورمان را به طور گسترده روی پل های سطح شهر نصب کرده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند