منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
شناسه خبر: 307480
گروه :خبر
13950130000446_PhotoA

با توجه به آنکه پرونده ستایش کودک خردسال افغانستانی منتظر نظر پزشکی قانونی است، فاکتورهای مورد نیاز قاضی دادگاه تشریح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از مرادطلب دادستان عمومی و انقلاب شهر ورامین درباره اینکه گفته می‌شود از سوی پزشکی قانونی جواز فوت ستایش کودک افغانستانی صادر شده است و همچنین گزارش اولیه‌ای هم به شما داده شده است، آیا این موضوع صحت دارد یا خیر، گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر علت فوت یا نظریه پزشکی قانونی به دست ما نرسیده است.

وی افزود: وقتی پرونده فردی به پزشکی قانونی می‌رود، پزشکان این مرکز از جسد نمونه‌برداری کرده و عکسبرداری می‌کنند و پس از آنکه احتیاج‌شان به ماندن جسد مرتفع شود، اجازه دفن جسد را صادر خواهند کرد.

مرادطلب گفت: در خصوص پرونده ستایش هم پزشکی قانونی اعلام کرده است که دیگر نیازی به ماندن جسد نیست و نمونه‌برداری‌های لازم انجام شده و عکسبرداری هم صورت گرفته است، به همین دلیل خانواده می‌توانند ستایش را دفن کنند.

دادستان عمومی و انقلاب ورامین در خصوص اینکه قاضی پرونده چه فاکتورهایی را از پزشکی قانونی مطالبه کرده است، گفت: برای ما چند فاکتور از اهمیت بالایی برخوردار است، ابتدا علت تامه وقوع قتل، نحوه و زمان وقوع قتل، اینکه به مقتول تعرضی شده است یا خیر، سن قطعی متهم به قتل و همچنین تعیین سلامت روانی متهم به قتل.

وی گفت: این اطلاعات هنوز به دست ما نرسیده است، اما به محض آنکه نتیجه این چند فاکتور به دست ما برسد، پرونده تکمیل شده و به دادگاه کیفری شماره یک می‌رود.

در چند روز گذشته، نوجوان هفده ساله‌ای به طرز کاملاً وحشیانه دختربچه شش ساله‌ای را به قتل رسانده و سپس جسدش را دفن کرده است، این دختربچه شش ساله از اتباع افغانستان است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است