منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۵
شناسه خبر: 236545
گروه :خبر
13940811000671_PhotoA

یک قاضی لبنانی، پرونده شاهزاده «عبدالمحسن بن ولید بن عبدالمحسن بن عبدالعزیز» را به همراه 10 نفر دیگر را به جرم قاچاق مواد مخدر، به قاضی تحقیق روانه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، قاضی «کلود کرم»، 10 نفر از جمله شاهزاده سعودی را به جرم قاچاق مواد مخدر از فرودگاه بین‌المللی «رفیق حریری» تفهمی اتهام کرد و پرونده آن‌ها را به قاضی تحقیق «جان فرنینی» در «جبل» لبنان فرستاد.

دوشنبه هفته گذشته، محموله متعلق به «عبدالمحسن بن ولید بن عبدالمحسن بن عبدالعزیز» شامل 24 بسته و هشت چمدان حاوی مواد مخدر از نوع «کپتاگون» در فوردگاه بین‌المللی «رفیق حریری» کشف شد که قرار بود به مقصد «منطقه حائل» (در شمال غرب عربستان)‌ قاچاق شود.

عربستان سعودی هر چند همچون بیشتر مواقع، بیشتر سکوت کرده‌اند، اما برخی مقامات سعودی مدعی شده‌اند که این یک توطئه بوده و همراهان این شاهزاده، عامل اصلی این اقدام بوده‌اند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند