منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷
شناسه خبر: 205175
گروه :خبر
13940407000718_PhotoA
 

کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی - لهستان

قاسم رضایی فینالیست شد/ علیاری به شانس مجدد رفت

نماینده وزن ۹۷ کشورمان با برتری مقابل حریفان به دیدار نهایی کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی لهستان راه یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پنجاه و هشتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی لهستان از ظهر امروز (شنبه) در 4 وزن آغاز شد و 4 فرنگی کار کشورمان در اوزان 59 و 98 کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفتند.

در وزن 59 کیلوگرم که 36 کشتی‌گیر حضور دارند حمید سوریان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 4 بر 4 مغلوب ابراگیم لابازانوف از روسیه شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد مقابل کشتی‌گیر نروژی سوریان از گردونه مسابقات کنار رفت.

در همین وزن محسن حاجی‌پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر مقابل البک تاجی‌یف از بلاروس به پیروزی رسید، اما در دور دوم در حالی که با نتیجه 7 بر صفر از رستم هامت از ترکیه پیش بود در نهایت 10 بر 7 بازنده شد تا برای ادامه کار منتظر حضور حریفش در فینال باشد. ایو آنگلوف، قهرمان 2013 جهان از بلغارستان در گروه حاجی‌پور قرار دارد. حاجی‌پور در گروه مقابل سوریان قرار دارد.

در وزن 98 کیلوگرم که 36 کشتی‌گیر حضور دارند، قاسم رضایی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 3 بر صفر از سد پاتریک کاوی از آمریکا گذشت. وی در دور سوم نیز میکولا کریسوف از اوکراین را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد و راهی مرحله بعد شد. رضایی در این مرحله نیز با نتیجه 3 بر صفر موسی اولوئف از روسیه را شکست داد و گام به نیمه‌نهایی گذاشت. وی در این مرحله نیز با نتیجه 6 بر صفر آردو آروسار از استونی را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. حریف رضایی در دیدار فینال پیتر اوهلر از آلمان است.

در همین وزن مهدی علیاری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف بالاژ کیس، دارنده مدال برنز جهان در سال 2013 از مجارستان رفت و با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید، اما در دور سوم با نتیجه 6 بر 2 مغلوب پیتر اوهلر از آلمان شد که با توجه به حضور حریفش در فینال به گروه شانس مجدد رفت تا برای کسب مدال برنز مبارزه کند. وی در گروه بازنده‌ها ابتدا به مصاف جوزف راو از آمریکا می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دیدار بعد به مصاف فیلیکس بالدوف از نروژ می‌رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر برای کسب مدال برنز به مصاف فردریک شون از سوئد خواهد رفت.

مسابقات اوزان 66 و 130 کیلوگرم فردا قرعه کشتی می‌شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی