منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۰
شناسه خبر: 187114
گروه :خبر
1675463

فرمانده انتظامی شهرستان حاجی آباد از دستگیری قاتل جوان 22 ساله در شهرستان حاجی آباد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم حاجی آباد، محمد قسام فرمانده انتظامی شهرستان حاجی آباد گفت: در پی وقوع یک فقره نزاع ،درگیری و قتل جوان ۲۲ ساله با ضربات چاقو در سطح شهرستان و فرار قاتل از محل ، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع ، ماموران پلیس آگاهی شهرستان با تلاش شبانه روزی و انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی قاتل به هویت”س-ر”را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان منتقل کردند.

قسام تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های صورت گرفته لب به اعتراف گشود و اظهار داشت: چند ساعت قبل از درگیری به همراه یکی از دوستانم به یکی از روستاهای اطراف رفته بودیم که در مسیر برگشت با مقتول و برادرش روبرو شدیم.

متهم ادامه داد: به دلیل اختلافات قبلی که با مقتول داشتم، ابتدا به صورت لفظی با هم مشاجره کردیم، بعد با همدستی دوستم با ضربات چاقو وی را زدیم و از محل فرار کردیم.

فرمانده انتظامی شهرستان حاجی آباد با اشاره به اینکه متهم دارای سابقه شرارت ،سرقت،شرب خمر،درگیری،اخاذی و… است، اذعان داشت: وی پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی و با قرار صادره روانه زندان شد.

قسام به شهروندان توصیه کرد: در هنگام عصبانیت و در شرایط مواجهه با خشم، آرامش خود را حفظ کنند، قبل از تصمیم گیری به عواقب کار بیندیشند، محل را ترک نمایند و به یاد داشته باشند که انجام بعضی از کارها در هنگام عصبانیت یک عمر پشیمانی و ندامت را به دنبال خواهد داشت.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است