منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۵
شناسه خبر: 364023
گروه :خبر
img_5214

مدرس حوزه و دانشگاه هرمزگان با بیان اینکه فیلم های هالیوودی نمونه بارز تهاجم فرهنگی است، اظهار کرد: دشمن با تمام قامت و تمام سلاح جامعه ما را نشانه گرفته است باید هوشیار بود و برای زنده ماندن بهای زیادی را پرداخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ همایش نهضت ما زنده ایم تحت عنوان بانوان زینبی ویژه دانشجویان دانشگاههای شهرستان میناب با حضور مسئولان دانشگاهی، مسئولین بسیج استان هرمرگان و شهرستان میناب در دانشکده علمی- کاربردی این شهرستان  برگزار شد.

خانم تاجری، مدرس حوزه و دانشگاههای استان هرمزگان در همایش بانوان زینبی در جمع دانشجویان خواهر دانشگاههای شهرستان میناب گفت: عمر انسان از سرمایه های وی است بنابراین بایستی به گونه ای زندگی کرد که نوع فکر و اندیشه، عملکرد و سک زندگی ما رنگ خدایی داشته باشد.

مدرس حوزه و مدرس دانشگاه هرمزگان با اشاره به عنوان همایش نهضت ما زنده ایم اظهار کرد: حال که اعلام کرده ایم ما زنده ایم حال بایستی تامل کرد که این زنده ماندن به چه صورت باید باشد و چگونه باید کمک گرفت چگونه زنده ماندن درسی است که در تمام عمر از نهضت و قیام عاشورای ابا عبدالله حسین باید درس بگیریم.

تاجری ادامه داد:  بهترین راه مرور تاریخ است تاریخی که سراسر عبرت است و ذات حق در کتاب مبین قرآن داستانهایی را برای عبرت انسان و کسانی که می خواهند عبرت بگیرند بیان می کنند.

وی با بیان اینکه برای  زنده ماندن، پویا و بندگی کردن باید اصلاحاتی را در خود انجام دهیم، تصریح کرد: اصلاح اعتقادی، اصلاح رفتاری، اصلاح اقتصادی و اصلاح سیاسی برای احیا و بندگی ضروری است و بایستی رفتار و اعمال ما مطابق با دین اسلام باشد.

مدرس حوزه و دانشگاه بیان کرد: در اصلاح اعتقادی بایستی اعتقادات خود را بررسی کرد که در چه مسیری قرار گرفته ایم و رابطه خود را با خدا اصلاح کرد و در اصلاح رفتاری اگر خلق و خویی ما با دین و اخلاق انسانی مطابقت ندارد آن را اصلاح کنیم و نیز در اصلاح اقتصادی باید متوجه باشیم که مال خود را چگونه کسب و در چه راهی صرف می کنیم.

تاجری گفت: برای انجام اصلاحات نیازمند منبع اطلاعاتی هستیم که بهترین منبع آن تاریخ است که در گدشته فتواهای مختلفی برای باقی ماندن انسانها در جهل و نادانی صادر می شد و مرذم هم بدون اندیشه و تامل از آنها اطاعت می کردند در صورتی که بایستی تامل کرد که یله و رها به این دنیا فرستاده نشده ایم.

وی افزود: در جامعه کنونی شرکتهای فیلم سازی هالیوودی وابسته به صهیونیست با صرف هزینه میلیاردها یورو برای نابودی خانواده ها قدم بر می دارند به گونه ای که روزی چندبار سریال ها را پخش می کنند تا اعضای خانواده هر زمان که وارد شدند بتوانند قسمت های شب قبل سریال را ببینند که چه اتفاقی در آن قسمت افناده است که نمونه بارز تهاجم فرهنگی است که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بارها گوشزد نمودند.

مدرس حوزه و دانشگاه هرمزگان تاکید کرد: با توجه به اینکه آل سعود و صهیونیست برای در جهل ماندن ما هیچ اقدامی را فرو نمی گذارند و دلسوز جوانان و خانواد های ما نیستند  بایستی تبیین و روشنگری انجام شود و برای زنده ماندن و زینب وار بودن باید بهای زیادی را پرداخت و عمر خود را در راه خدا و اطاعت محضش صرف کرد.

تاجری اظهار کرد: بک دهه وتیم پیش غرب 22 بحران در جهان را اعلام کرد که جوان و خانواده دوتا از آن بحران هاست و غرب برای جوانان و خانواده ها برنامه ای ندارد در حالی که با وجود دین مبین اسلام که کامل ترین، زیباترین و درعین حال راحتترین دین است برای خودمان برنامه داشته باشیم لذا برای زنده ماندن در چنین جامعه ای باید هوشیار بود و آموزش های لازم را کسب کرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دشمن با تمام قامت و تمام سلاح جامعه ما را نشانه گرفته است باید هوشیار بود که برای زنده ماندن باید تلاش کرد و بهای زیادی را برای آن پرداخت کرد.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد