منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۹
شناسه خبر: 239835
گروه :خبر

وی که به ادعای رسانه های معاند در تجمع امروز ارومیه کشته شده بود، در گفت و گو با خبرنگار این خبر را تکذیب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  پس از انتشار تصویری در شبکه های مجازی مبنی بر مرگ یک جوان ارومیه ای در تجمع امروز ارومیه وی در گفت و گو با خبرنگار این خبر را به شدت تکذیب کرد.

وی افزود: بنده اصلا در چنین برنامه ای نبودم و عکس از صفحه شخصی من برداشته شده است.

پی نوشت:پروژه‌ کشته‌ سازی به عنوان یک الگوی غربی در انقلاب های مخلملی و شورش های محلی برای القاء جو روانی بر علیه حاکمیت انجام میگیرد. این پروژه در کشور نخست در 25 خرداد 88 با تهاجم سازمان‌ یافته به یک حوزه مقاومت بسیج در غرب تهران کلید خورد.

این توطئه‌ بسیار پیچیده سپس در خرداد 88 با قتل «ندا آقاسلطان» در حوالی امیرآباد تهران و بازتاب بسیار گسترده‌ آن در رسانه ‌های بیگانه، مجازی و دیجیتالی وارد مرحله‌ ای جدید شد.

بنا بر این گزارش، فتنه ‌گران و گروهک‌ های ضد انقلاب در ادامه‌ پروژه‌ کشته‌ سازی، با اعلام کشته شدن 72 نفر و عملیاتی‌ نمودن سناریوی جنگ روانی، «ترانه موسوی» و «سعیده پورآقایی»، عملیات فریب و دستکاری افکار عمومی را پیچیده‌تر ساختند.

پیرامون چرایی اجرای این سناریوها به اختصار می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. نامتعادل‌ سازی روانی جامعه و اعتمادزدایی از افکار عمومی؛

2. تزریق هیجانات کاذب به جامعه و بسترسازی برای شورشگری؛

3. بهانه‌ سازی برای تداوم ‌بخشی به اردوکشی خیابانی و شورشگری؛

4. متهم ساختن نظام به کشتار و مشروعیت ‌زدایی از حاکمیت؛

5. اعتبارزدایی از نهادهای انتظامی و امنیتی و منفعل ساختن آنان؛

6. بسترسازی برای جنگ روانی پردامنه و فشار سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران؛

7. ایجاد پشتوانه‌ بین‌المللی برای جریان فتنه.

.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است