منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۸
شناسه خبر: 260924
گروه :خبر
film-argo-0

مسئول بسیج هنرمندان بندرلنگه با اشاره به ساخت فیلم های ضد ایرانی اظهار کرد : فتنه‌ای که در آن مقطع زمانی رخ داد، مهم‌ترین حادثه تاریخ معاصر ایران پس از انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، فتح اله میرکمانداری، مسئول بسیج هنرمندان بندرلنگه درگفتگو با مروارید نیوز ، اظهارداشت : امروزه زوایای فتنه 88 و نفوذ عوامل خودی و غیر خودی که از بیرون وداخل به فتنه پیوستند مشخص گردید وچهره شان از پشت نقاب نمایان شد.

 وی افزود : در این واقعه  تدارکات دشمن با عوامل نفوذی داخلی فضا را برای به اصطلاح کودتای مخملی در ایران آماده نموده ولی در برنامه ریزی ها و پشت پرده به اشتباه افتاده بودند و دست خداوند که یاری گر امت بود فراموش شده بود.

 مسئول بسیج هنرمندان بندرلنگه  تصریح کرد: فتنه گران پیروزی انقلاب اسلامی بر رژیم 2500ساله شاهنشاهی یا ناکام ماندن درکودتای نوژه ،واقعه طبس ،آزاد سازی خرمشهر ،وپیروزی برلشکر تادندان مسلح صدام وصدها مورد از این دست را از یاد برده اند و هنوز در خواب غفلت به سر می برند .

میرکمانداری به ابعاد وسیع فتنه در سال 88 اشاره کرد و گفت : در این زمان نیاز است  فیلمسازان عزیز کشورمان ناگفتهای فتنه و ظلمی که به مردم ون ظام روا شد به نمایش درآورند ،چرا که فیلم سند گویا و ماندگاری خواهد شد که با وجود ساخت چندین  فیلمی دراین خصوص ولی باز هم نتوانسته حقایق وعمق واقعیت ها را نشان دهند.

وی تصریح کرد :درحالی که هالیوود حساسیت خاصی به مسائل روز دارد، سینمای کشور ما معمولاً نسبت به وقایع روز و مسائل اجتماعی جاری بی‌تفاوت است و فیلمسازان ایرانی از پرداختن به موضوعات مبتلابه روز جامعه و کشور پرهیز می‌کنند.

مسئول بسیج هنرمندان بندرلنگه با اشاره به ساخت فیلم های ضد ایرانی اظهار کرد : تاکی باید بنشینیم تا هالیودد واقعیت وتاریخ ما را باساخت فیلم های همچون( آرگو ) تحریف کند و بدون تردید، فتنه‌ای که در آن مقطع زمانی رخ داد، مهم‌ترین حادثه تاریخ معاصر ایران پس از انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس است .

این فعال فرهنگی درادامه بیان داشت :فتنه 88 به مراتب پیچیده‌تر و وسیع‌تر از کودتای 28 خرداد سال 1332 بود. با این وجود و این جریان، سینمای ایران حداقل تلاش ممکن را به خرج داده وحال هالیووددرسالهای گذشته  با ساخت فیلمی با نام (گلاب ) حتی اغتشاشات خیابانی سال 88 بازسازی نموده  وفیلمی ضد فتنه دردست ساخت داشته است.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند