منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۳
شناسه خبر: 348992
گروه :خبر
IMG_9769

استاندار هرمزگان با اشاره به فیش های نجومی گفت: مسئله فیش ها وحقوق های نجومی جهت دور کردن ذهن ها از اختلاس های گذشته بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ جادری استاندار هرمزگان در نشست صمیمی با مردم شهرستان پارسیان با تبریک هفته دولت گفت: اگر امروز به نقطه ای رسیده ایم که حتی یک روستا هم بدون برق وجود ندارد، نه برای دولت بلکه به برکت نظام اسلامی است.

جادری به موضوع صنایع انرژی بر پارسیان اشاره و اظهار کرد:صنایع انرژی بر پارسیان در اثرپیوست با منطقه ویژه شهرستان لامرد حق آن ضایع شده و مظلوم واقع شده است و پول ها وهزینه های آن باید مشخص شود که به کجا رسوخ پیدا می کند وبه عنوان نماینده دولت این حق را پیگیری خواهم کرد.

وی با تأکید بر اینکه صنایع انرژی بر دیگر نمی تواند یک مدیر عامل داشته باشد گفت: استان هرمزگان و فارس و همچنین شهرستان پارسیان و لامرد جدای از هم می باشند پس باید مدیران عامل آن نیز مستقل باشد وردیف بودجه ای آن نیز مستقل شود.

نماینده عالی دولت در هرمزگان به رفع موانع تولید در استان اشاره و خاطرنشان کرد: استان هرمزگان براساس سهمیه در بخش صنعت ومعدن ٣٠٢ واحد کوچک ومتوسط صنعتی را باید به بهره برداری برساند که تا امروز ١٢٠ واحد را به بانک معرفی کرده ایم و همه آنها توانسته اند تسهیلات دریافت کنند که از این نظر در رتبه نخست کشور قرار گرفته ایم.

وی به مسئله انتقاد وتخریب اشاره کرد وافزود: انتقادهمیشه لازم وسازنده است ولی تخریب یک سم مهلک است و یعنی اهانت، وکسی که اهانت کند از دایره قانون خارج می شود.

استاندار هرمزگان به فیش های نجومی گریزی زد و گفت: دولت تدبیر وامید هیچ نقشی در فیش های نجومی نداشت و دولت با تغییر قوانین و روزنه های قبلی توانست جلوی فیش ها وحقوق های نجومی را بگیرد و مسئله فیش های نجومی فقط در جهت دور کردن ذهن ها از اختلاس های گذشته بود.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است