منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰
شناسه خبر: 201310
گروه :خبر
13920209000365_PhotoA

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در راهپیمایی روز قدس اعلام کرد اگر اسرائیل تجاوزی به کشور ما کند، کل رژیم صهیونیستی را شخم خواهیم زد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سرلشکر سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در جمع راهپیمایان تهرانی روز جهانی قدس و در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر پیام روز قدس امسال اظهار داشت: امروز در شرایطی که صهیونیست‌ها به تحرکات خونریزانه داعش دل بسته‌اند تا هوس شیطانی آنها یعنی گسترش اسرائیل از نیل تا فرات محقق شود، ملت ایران و مسلمانان، یکپارچه به صحنه آمدند تا برای محو شدن اسرائیل از روی زمین که آرمان امام بود دعا کنند.

سرلشکر فیروزآبادی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس، مبنی بر کارشکنی آمریکا در رسیدن به توافق در مذاکرات تصریح کرد: البته ما از روز اول که مذاکرات را با 1+5 شروع کردیم، آمریکا را می‌شناختیم و امام آمریکا را به ما معرفی کرده بود که آمریکا شیطان بزرگ و استکبار جهانی است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، آمریکا را مرکز ابر سرمایه‌داری عنوان کرد و افزود: بنابراین معلوم است که آنها با اسلام ناب کنار نمی‌آیند و منافع ملت قهرمان ایران که در همه صحنه‌ها انقلابی‌ بودن خود را نشان داده‌اند، درک نمی‌کنند و از همین بابت بود که حضرت امام خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی از روز اول فرمودند من به آمریکا و مذاکرات خوشبین نیستم.

وی ادامه داد: از آنجایی که دولت اعتقاد دارد و وزیر خارجه باهوش و زرنگی داریم که اعتقاد دارد در صحنه‌های جهانی یک فرصتی برای جمهوری اسلامی ایجاد کنند که در این فرصت به دنیا نشان دهند انقلاب اسلامی و ملت ایران صلح‌طلب و اهل مذاکره و منطق هستند و از این طریق مذاکرات شروع شد و ادامه پیدا کرد.

سرلشکر فیروزآبادی تصریح کرد: با وجود اینکه آمریکایی‌ها گاهی حیله‌هایی برای نزدیک کردن خود به نتایج نشان دادند ولی همیشه هر گاه مذاکرات خواست به توافق نزدیک شود سنگ‌های بزرگ‌تری سر راه انداختند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به تیم مذاکره‌کننده خاطرنشان کرد: تیم مذاکره‌کننده ما مانند رزمندگان خط مقدم در شب عملیات هستند و آن مجاهدان راه رزمندگان اسلام و ملت انقلابی ایران را می‌روند، از این رو باید تا آخر بر خط قرمز‌های انقلاب مقاومت کنند و در گرفتن حق ملت ایران در این مذاکرات پای بفشارند.

وی درباره ادامه حمایت‌ها از تیم مذاکره‌کننده گفت: به هر حال روشن است، امام حسین (ع) فرمودند ما جنگی را با یزید و کسانی که اسلام را به صورت پوستین وارونه پوشیده‌اند، شروع می‌کنیم که آخر آن یا شهادت ماست یا پیروزیمان، شهادت ما فوز و فلاح و پیروزی ما نیز پیروزی است بنابراین ما هم دراین مذاکرات همینطور هستیم.

سرلشکر فیروزآبادی خاطرنشان کرد: ما در این مذاکرات یا به نتایجی که ملت ایران می‌خواهد، با رعایت خط قرمزهای رهبری خواهیم رسید یا اینکه دشمن سخت‌گیری و سنگ‌اندازی می‌کند و ما مبارزه با آمریکا را در طول انقلاب همراه امام، رهبری و رزمندگان و شهدا آموخته‌ایم و اگر در مذاکرات موفق نشدیم، پیروزی مقاومت ملت ایران را جشن خواهیم گرفت.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: بنابراین در هر دو حالت مذاکره‌کنندگان پیروز این صحنه هستند و همچون رزمندگان که از جبهه‌ها بازمی‌گشتند با استقبال و آغوش گرم ملت ایران مواجه خواهند شد.

وی درباره تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی برای تامین امنیت در درون خیابان‌های خود ناتوان است، رژیم صهیونیستی از حزب‌الله لبنان که یک گروه شیعه انقلابی است شکست می‌خورد و در مقابل مردم غزه که در محاصره کامل قرار دارند شکست می‌خورد، حال می خواهد با ایران در بیفتد؟

سرلشکر فیروزآبادی تاکید کرد: من قبلا تاکید کرده‌ام که اگر اسرائیل تجاوز بکند ما کل اسرائیل را شخم خواهیم زد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است