منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶
شناسه خبر: 296517
گروه :خبر
9

فوتبال جام دوستی «نیمه کار» در حالی برگزار شد که این رویداد مهم ورزشی با برگزار شدنش در تنها زمین خاکی روستا حواشی زیادی را در پی داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری لوار، مسابقات نورزی جام دوستی با مشارکت ۸ تیم از بین تیم‌های فوتبال روستاهای همجوار نیمه‌کار در حال برگزاری است.

 

آنچه در این دور از مسابقات بر شیرینی اصل برگزاری آن سنگینی می‌کند تنفس بازیکنان در گرد و خاک غلیظ حاکم بر بازی است که می‌تواند سلامتی آنان را به خطر بیاندازد.

 

ورزش مایه سلامتی است و در خصوص آن مطالب ارزشمندی بیان شده است اما نه از نوع خاک بازی آن لذا متولیان شهرستان باید تدابیری بیاندیشند تا ورزشگاه مرکزی چندین روستا لااقل به گونه‌ای مناسب سازی شود تا ورزشکاران با خیالی آسوده به فعالیت‌های ورزشی بپردازند.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی