منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۹
شناسه خبر: 184403
گروه :خبر
1299577435_DSC07932

هفته ششم لیگ یک استان هرمزگان درگروه غرب با ادمه صدر نشینی آلومینیوم نوین بندرعباس پیگیری شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش5 ؛ مسابقات هفته ششم لیگ یک استان هرمزگان گروه غرب با برد پر گل آلومینیوم نوین مقابل آوای رحمان پیگیری شد.

در این مسابقات تیم آلومینیوم نوین در یک بازی پرگل در خانه آوای رحمان بندرخمیر را با ۴ گل شکست داد و با ۱۳ امتیاز مقتدرانه روند صدرنشینی خود را ادامه داد.

در دیگر بازی مهم این هفته اتحاد دژگان میهمان پاس بندرلنگه بود که با نتیجه ۳ بر۱ بازی را واگذار کرد،اتحادی ها با این باخت با همان ۱۰ امتیاز همچنان در جایگاه دوم قرار دارند.

نتیجه  بازی های هفته ششم لیگ یک استان هرمزگان در گروه غرب به شرح زیر است:

پاس لنگه ۳اتحاد دژگان۱
امواج بندرخمیر۰ ملوان بندر کنگ۱
الومینیوم نوین ۴ آوای رحمان کنخ۰
استقلال گچین۳ هرنگ جوان۱

در این هفته تیم اتحاد بندرپل استراحت داشت،در جدول این گروه تیم آلومینیوم نوین با ۱۳ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم های اتحاد دژگان با ۱۰ و استقلال گچین با ۷ امتیازجایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی