منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰
شناسه خبر: 211571
گروه :خبر
پیروزی-تیم-ملی-فوتبال-ایران-برابر-قطر-1

فوتبالیست ناشنوای پارسیانی به منظور شرکت در مسابقات آسیا اقیانوسیه ۲۰۱۵ به مرحله دوم اردوی تیم ملی ناشنوایان کشوری در کرمان دعوت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر، نورالدین سلیمانی ناشنوای پارسیانی ساکن روستای عمانی قرار است افتخاری در سطح ملی برای شهرستان و کشور رقم بزند.

 

خانواده سلیمانی در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر با اعلام این خبر گفتند: این افتخار بزرگ برای شهرستان ما است که جوانی را از این دیار راهی بازی‌های بین المللی می‌کند و ما نیز برای موفقیت ایشان دعای خیر می‌کنیم.

 

نورالدین عابدی که از بدو تولد با مشکل شنوایی روبرو بود اما این را به عنوان نقص در خود ندید و تلاش خود را در عرصه ورزش با جدیت دنبال کرد و با توجه به توان و تکنیک بالا می‌تواند در آینده افتخارات بزرگی را کسب کند.

 

انتهای پیام /س

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی