منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۰
شناسه خبر: 258469
گروه :خبر
13920214000569_PhotoA

اتحادیه جهانی کشتی فهرست اولیه داوران قضاوت‌کننده در بازی‌های المپیک 2016 ریو را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی این هفته فهرست اولیه از داوران را برای قضاوت در المپیک 2016 را مورد تایید قرار داد. کمیسیون داوری اتحادیه جهانی کشتی متشکل از گروهی به سرپرستی آنتونیو سیلوستری از آلمان را مسئول انتخاب این فهرست کرد تا به نام لیست اولیه تقدیم مقامات برگزارکننده بازی‌ها شود. محوریت در نحوه این انتخاب اولیه، اشراف به تمام نقاط جهان و در نظر گرفتن تمام داشته‌ها بوده است.

استان‌ دزدیک، نایب‌رئیس اتحادیه جهانی کشتی، در این خصوص گفت: مسئله بسیار مهم در رابطه با این انتخاب این بوده است که طبق چیزی که از قبل طراحی شده بود پیش رفتیم و برای نحوه این انتخاب برنامه‌ریزی دقیق داشتیم. کمیسیون داوری هم در این خصوص کاملا مستقل و بدون هیچ گونه وابستگی نظر داد. پس از کار سنگینی که سیلوستری و گروهش متقبل شدند نتایج بسیار خوبی هم این انتخاب در بر داشت.

تعداد داوران انتخاب شده برای قضاوت در المپیک 2016 ریو با کاهشی 30 نفره نسبت به المپیک 2012 لندن به 50 نفر رسیده است و این بدان معناست که مسئولیت‌پذیری و تلاش داوران باید افزایش پیدا کند و باید میزان دقت خود را برای افزایش سطح حرفه‌ای مسابقات کشتی افزایش دهد.

در مسابقات قاره‌ای و گزینشی المپیک عملکرد داوران مدنظر کمیسیون داوری خواهد بود و این شانس را همچنان در تمام مراحل برای کلیه داوران در نظر خواهیم گرفت که جایگزین لیست اولیه شود؛ یعنی اینکه اشتباهات داوران انتخاب شده می‌تواند برای آنها گران تمام شود و داوران باید در بهترین شرایط و با توجه به معیارهایی که به خاطر آن انتخاب شده‌اند ثابت کنند مستحق حضور در لیست اولیه بوده‌اند.

به گزارش فارس، در فهرست اولیه اعلام شده تنها نام یک داور ایرانی، اردوان صاحب، به چشم می‌خورد که نسبت به المپیک‌های قبلی که ایران همواره با دو داور حضور داشته است کاهش چشمگیری داشته است. از طرفی کشورهای مصر، لهستان و آلمان تنها کشورهایی هستند که دو داور قضاوت‌کننده دارد.

اردوان صاحب و محمدابراهیم امامی داوران ایرانی حاضر در المپیک لندن بودند.

این فهرست در اینجا قابل دریافت است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی