منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۱
شناسه خبر: 200785
گروه :خبر
IMG-20140506-WA0002

تحلیل گر سیاسی با بیان اینکه فلسطین خط اصلی مبارزه غرب با جهان اسلام است افزود :به طور خلاصه حضور مردم در راهپیمایی ها ،احقاق حق ضایع شده ی مسلمین جهان در این 67 سال است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،  علیرضا دستجردی تحلیل گر سیاسی در گفتگو با هرمزپرس گفت:مبانی مکتب اسلام در تناقض منافع نظام سلطه و غرب است و این سبب شده نظلم سلطه تلاش بسیاری برای نابودی اسلام و یا منزوی کردن آن بکند. فلسطین هم خط اصلی مبارزه غرب با جهان اسلام است و قاعدتا نابودی دشمنان ما بالاخص اسراییل و آزادی مردم فلسطین هدف و خواسته مسلمانان است.

 

دستجردی به حضور مردم و تاثیری که بر روحیه مردم مظلوم فلسطین دارد اشاره کرد و گفت: بگذارید برایتان مئال بزنم ، فرض کنید شما در دره ای تاریک و عمیق، دست و پاشکسته ، گیر افتاده اید، خب با این شرایط شما با مرگ فاصله ای ندارید و زودتر از موید می میرید! اما اگر بدانید گروه نجاتی در جست و جوی شماست قطعا امید نجات ،باعث مقاومت بیشتر شما در برابر مرگ خواهد شد و حتی اگر نجات نیابید دو روز بیشتر زنده می مانید.
حال شما فکر می کنید اگر مردم ستم دیده ی فلسطین بدانند که یک ملیارد و نیم مسلمان در جست و جوی اتحاد برای پیروزی مسلمین اند، چه حالی پیدا می کنند؟ چه کاری انجام می دهند ؟ خب قطعا مقاومتشان بیشتر می شود. البته ما می بینیم که دولت های وابسته به اسراییل در منطقه غرب آسیا همیشه حامی منافع اسراییل و هم گام با آمریکا مخل اتحاد مسلمین هستند اما با آمدن بیداری اسلامی، به امید خدا این دولت ها هم یکی پس از دیگری نابود خواهند شد.

 

وی افزود: معضل بزرگ جهان اسلام اتحاد میان مسلمانان است و بنیان گذار انقلاب اسلامی  بهتر از ما به این موضوع پی برده بودند که دشمن نمی تواند با مسلمانان متحد مواجهه کند. در پیام امام  خمینی (ره) برای روز قدس نیز کاملا این موضوع مشهود است و می بینیم که امام (ره) خطر جدی اسرائیل غاصب و لزوم اتحاد در مقابل غرب را به مسلمانان جهان متذکر می شود. البته لفظ “خطر جدی”بیشتر مربوط همان اتحاد نداشتن میان مسلمین است وگرنه که آمریکا و اسراییل هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

 

علیرضا درستجردی به حضور پررنگ مسئولین اشاره کرد و خاطرنشان شد: مردم بصیر ما هم معنای اتحاد را به خوبی می دانند به خاطر همین در این روز برای این مقوله تلاش زیادی می کنند. اگر مردم ما هم بدانند و ببینند که مسولین ما هم اتحاد را برای مقابله با اسراییل و امریکا می خواهند ، مردم هم با همدلی با مسولین حضور پررنگ تری خواهند داشت. ملت ما عاشق مبارزه با اسراییل است!

 

انتهای  پیام /س

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است