منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۳۲
شناسه خبر: 278190
گروه :خبر
mnyimew22wv4do8cjb96

در ایام انتخابات رای های مردم از پیش خریداری میشود و بعضی از کاندیدها با قیمت های متفاوت و بصورت پیش فروش رای های مردم را میخرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل خرید رای با عنوانهای متفاوت از جمله، کمک به مسجد و حسینیه گرفته تا کمک به فقراء و کمک به هیئت های و دسته جات ورزشی و انجمن ها و قشرهای خاص و هزاران عنوان دیگر.
و اما چند نکته قابل توجه  برای مردم و مسئولین:
– این روزها اگر شارژ ندارید شارژ نخرید، شارژ رایگان توزیع میشود .
– ورزش حرفه ای و آماتور  شعار مهم هر کاندید میشود. نگران البسه ورزشی نباشید ، پیراهن و شورت و جوراب رایگان داده میشود.
مردم عزیز شهر من،
ارزش رای شما چقدر است؟ رای شما که میتواند سرنوشت یک کشور و یا یک استان و شهر را رقم بزند، ارزش رای شما یک کارت شارژ دو هزار تومانی یا پنج هزار تومانی است یا یک جین البسه ورزشی  یا نه یک حلب روغن و یک کیسه برنج ده کیلویی.
مردم عزیز شهر من
شعار این روزهای هر کاندید شده (کدخدا را ببین ده را بخر) چه ارزان فروختیم، چه ارزان خریدند.
مردم عزیز شهر من
آیا فقیر فقط در ایام انتخابات پیدا میشود؟ یا نه! از فقر شما سوء استفاده میکنند و به بهانه های مختلف کمک به فقراء رای شما را با یک حلب روغن و برنج ده کیلویی میخرند. ارزان نفروشیم.

و اما مسولین شهر من
چند پیشنهاد خوب برای شما دارم.
کمیته امداد کجایید؟؟
موسسات خیریه کجایید؟؟
سازمان بهزیستی و …کجایید؟؟
کمیته امداد کار شما راحت شد. شناسایی فقراء لازم نیست،  کاندیدا فقراء را پیدا کردند، تحت پوشش نبرید، کاندیدا فقراء را تحت پوشش میبرند.
و چند پیشنهاد برای کاندیدا دارم.
آمادگی دارید به فقراء کمک کنید.
بفرما
این راه و این نشان
سرپرستی هزاران کودک و خانوار را با هزینه های گزاف بپذیریم ودر طول سال غیر از ایام انتخابات سرپرستی کنید.

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است