منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۷
شناسه خبر: 194352
گروه :خبر
IMG_3306

فرماندار بستک علت روی آوردن جوانان به اعتیاد را مشکلات جامعه علاوه بر فقر ، آسیب های اجتماعی دانست که می طلبد کمیته امداد و اداره بهزیستی در راستای کاهش آن پیشگام باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری جهانگیریه در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد فرماندار شهرستان بستک گفت : با توجه به افزایش مصرف مواد مخدر در جامعه برپایی چنین نمایشگاهایی نقش مهمی در پیشگیری از اعتیاد می توانند ایفا کنند.
وی با اشاره  به علت روی آوردن جوانان بستک به اعتیاد اظهار کرد: عمده مسائل و مشکلات جامعه علاوه بر فقر ، آسیب های اجتماعی نیز هست که می طلبد کمیته امداد و اداره بهزیستی در راستای کاهش آن پیشگام باشد.

ایزدی پور افزود : هدف دشمن در بخشی از جنگ نرم ایجاد زمینه برای روی آوردن جوانان و نوجوانان به انواع مواد مخدر است، از آنجا که اعتیاد تمام ابعاد جسمی، روحی و اجتماعی یک فرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد، پیشگیری از آن وظیفه اجتماعی و همگانی است.

پرویزهاشمی پور مدیر کمیته امداد بستک ومتولی اصلی برگزاری این نمایشگاه در مورد بازه زمانی تنایشگاه پرسید که ایشان گفت : این نمایشگاه از امروز به مدت 4 روز دایر خواهد بود و علاقه مندان می توانند در ساعات اداری از آن بازدید کنند.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را با توجه به شیوع بی سابقه اعتیاد در جامعه است و به منظور آگاهی و اطلاع رسانی و شناسایی انواع مواد مخدر عنوان کرد ، همچنین آگاهی از عواقب ناشی از مصرف مواد مخدر به جامعه هدف که شامل دانش آموزان، دانشجویان و خانواده می‌شود از دیگر اهداف این نمایشگاه عنوان کرد.
وی یادآور شد: در نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد بیش از 200عکس ، نقاشی ، پوستر، کاریکاتور و تعدادی مواد اعتیاد آور در بسته های مشخص به نمایش گذاشته شده است.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است