منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴
شناسه خبر: 356391
گروه :خبر
%d9%85%d9%82%db%8c%d9%85%db%8c

قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور اظهار کرد:رای فعال سازی واحدهای تولیدی و واگذاری پروژه های نیمه تمام اتخاذ شده است و با این روندمی توان از رکود عبور کنیم و شرایط برای جهش اقتصادی فراهم می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمدحسین مقیمی قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور در هشتمین نشست شورای اداری استان هرمزگان گفت: جمهوری اسلامی در تدارک پیشرفت خود بود که دشمنان جنگی همه جانبه را علیه کشور ما انجام داد و در دفاع مقدس نیروهای مردمی و دولت از نیروهای مسلح پشتیبانی کردند تا دشمن را از خاک کشور بیرون کنیم.

وی افزود: همه نقاط مختلف کشور شهید دادند و مقاومت کرد تا در جنگ پیروز شدیم،امروز پشتیبانی مردم از نظام موجب شده با افتخار بتوانیم از دستاوردهای انقلاب و خون شهدا دفاع کنیم.

وی افزود:با اشاره به اینکه در ابعاد امنیتی دولت پشتیبانی های لازم را از نیروهای مسلح و اطلاعاتی داشته است و جنگ و درگیرهای که در کشورهای همسایه ما به وجود آمده، جمهوری اسلامی ایران از امن ترین مناطق دنیاست و اجازه نداده کوچکترین فعالیت تروریستی در کشور انجام شود.

مقیمی اظهار کرد:  دغدغه اصلی دولت در کنار امنیت را معیشت و اقتصاد مردم دانست که در ابتدای فعالیت دولت مشکلات اقتصادی بسیار ی در کشور بود اما با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و پشتیبانی مردم و امیدی که در مردم وجود داشت که اقتصاد کشور شکوفا  شد.

مقیمی اظهار کرد:به موفقیت های خوبی بدست آورده ایم  که در  راستای اولویت بندی تورم مهار و از بیش از 40 درصد به 9 درصد رسید و رشد اقتصادی منفی 6.7 درصد با تلاش دولت امروز به مثبت 4.4 درصد رسیده است.

قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور تصریح کرد: رشد اقتصادی با  سرمایه گذاری به دست می آید و تا موانع سرمایه گذاری برداشته نشود و باید از شرایط ایجاد شده استفاده کنیم برای برداشتن  قدم های مناسب اقتصادی کمک می کند.

وی افزود: امسال برای فعال سازی واحدهای تولیدی و واگذاری پروژه های نیمه تمام اتخاذ شده است و با این روندمی توان از رکود عبور  کنیم و شرایط برای جهش اقتصادی فراهم می شود که لازمه آن اینکه همه با هم  درست کار کنیم.

قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور تصریح کرد :در سازمان ها بهروری باید افزایش داد و از نیروهای انسانی به روش نوین مدیریتی را اعمال کنیم چون در قانون برنامه 2.5 درصد از رشد اقتصادی ما مربوط به بهره وری است.

وی افزود: دولت این سه سال ارزش پول ملی را حفظ کرده و حاضر نشده پول بدون پشتوانه چاپ کند و باید در ارتباط با خدمات رسانی به مردم فعالیت ها را به شکلی انجام دهیم رضایتمندی افزایش یابد.

مقیمی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در سال آینده انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا را در پیش است باید در انتخابات گذشته سه اصل را مد نظر قرار داریم که رای حق الناس است و باید از آن صیانت کنیم ، قانون را اجرا کنیم و بی طرف باشیم که این سه اصل به خوبی اجرا شد و  تا انتخابات با شکوه و خوبی برگزار شود.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است