منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷
شناسه خبر: 365972
گروه :خبر
img_2224

مدیر عامل شرکت تعاونی صنایع دستی کاش و پیش شهرستان میناب با اشاره به اینکه مسئولان از هنرمندان حمایت کنند و با ریختن خار و خاشاک مانع پیشرفت آن نشوند،افزود:شرکت تعاونی صنایع دستی کاش و پیش شهرستان میناب یکی از صادر کننده گان به کشور های حوزه خلیج فارس در زمینه صنایع دستی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛علی صادقی بهمنی مدیر عامل شرکت تعاونی صنایع دستی کاش و پیش شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده ؛ اظهار کرد: شرکت تعاونی صنایع دستی کاش و پیش میناب در پرونده خود صاحب پنج مدال طلا کشوری ، کار آفرین کشوری ، کار آفرین استانی و شرکت در صدها نمایشگاه داخلی و…. دارد.
وی با بیان اینکه شرکت تعاونی صنایع دستی کاش و پیش شهرستان میناب یکی از صادر کننده گان به کشور های حوزه خلیج فارس در زمینه صنایع دستی می باشد؛ افزود: ساخت کالاهای صنایع دستی در شرکت 190 قلم کالا های مختلف می رسد که همه اعضاء بخشی از کارها را تولید می نمایند و بنده هم بخشی از این مهم را که مکرر تلویزیون نمایش می دهد بر عهده دارم.
صادقی بهمنی بیان کرد:  شرکت‌ تعاونی صنایع دستی کاش و پیش دارای 260 عضو است که امیدواریم دولت برا رفاه این اعضای تمهیدات لازم برای بیمه و وام ها خرد حمایت کنند که متاسفانه تاکنون با همه پیگیری های فراوان نتیجه‌ای مثبت بدستمان نرسیده است.
مدیر عامل شرکت تعاونی صنایع دستی کاش و پیش شهرستان میناب با اشاره به اینکه مسئولان از هنرمندان حمایت کنند و با ریختن خار و خاشاک مانع پیشرفت آن نشوند ؛ تصریح کرد: امیدوارم مسئولان ذی ربط به این نکته توجه کنند که اگر شرکتی در جایی با این نیروی توانمند نیازمند حمایت بود از آنها حمایت کند تا با سرعت بیشتر به مسیرش ادامه بدهد نه اینکه با ریختن خار و خاشاک مانع پیشرفت آن شوند.
این مسئول افزود: صنعتگران سفالگر ما در کنار کوره های سفالی می سوزند و زنده می شوند تا فرهنگ چندین هزار ساله مان زنده بماند آیا اینها نیاز به کمک های بیمه ای و وامی با درصد مناسب نیستند؟
وی خاطر نشان کرد: باید مسئولان ذی ربط صدای مهربان و خاموش صنعتگران را بشنوند و گرنه تا چند سال آینده عکس جهله و سفال را در کتاب های تاریخ جستجو کرد که این کار باعث تاسف است.
صادقی بهمنی ادامه داد: مینابی که روزی از بنادرش سفال تا شاخ آفریقا و کشورهای جنوب شرقی آسیا میرفت مسئولان استان ما را دریابید و به میزها فقط جلوس نکنید.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور