منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹
شناسه خبر: 348831
گروه :خبر
39618

مدیرکل تامین اجتماعی استان هرمزگان تعداد کارگاه های تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی در استان هرمزگان را 33 هزار کارگاه اعلام کرد و افزود: از این تعداد 25 هزار کارگاه فعال و 8 هزار کارگاه نیمه فعال هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سید فاضل حیدری بلوکی،مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در ایران بزرگترین سازمان بیمه گر اجتماعی که در حال حاضر نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش خود دارد و 18 نوع خدمات را به افراد تحت پوشش خود ارایه می دهد، گفت:در حال حاضر 450 نفر از کارکنان تأمین اجتماعی استان هرمزگان در 16 شعبه دائم، 8 شعبه اقماری و 2 کارگزاری در اقصی نقاط استان خدمات دهی به بیش از 894 هزارنفر- معادل 57 درصد از جمعیت استان- را بر عهده دارند، و تمامی مساعی و همت خود را در راه تحقق آرمان عدالت اجتماعی و بستر سازی رفاه و شکوفایی نسل های آینده به کار گرفته اند.

حیدری بلوکی اظهار کرد: 305 هزار و 170 نفر تعداد بیمه شدگان اصلی و 525 هزار و 854 نفر تعداد بیمه شدگان تبعی است که در مجموع 831 هزار و 24 نفر را شامل می‌شود.

مدیرکل تامین اجتماعی استان هرمزگان با بیان اینکه از مجموع بیمه شدگان اصلی استان 85 درصد مردان و 15 درصد آن متعلق به زنان است، افزود: 66 هزار و 82 نفر مجموع مستمری بگیران تحت پوشش تأمین اجتماعی در این استان است که از این تعداد 37 هزار و 501 نفر مستمر بگیر اصلی و 28 هزار و 581 نفر مستمر بگیر تبعی هستند.

وی با بیان این‌که هر چند طی سه سال دولت تدبیر و امید مبلغ مستمری ها 79 درصد افزایش‌یافته است، تصریح کرد: میزان مستمری پرداختی همچنان ناچیز است لذا مستمری‌بگیران امر درمان، بن خواربار، هزینه مسکن، کمک به بیمه تکمیلی و سفرهای رفاهی و زیارتی در حد توان سازمان تامین اجتماعی تأمین می‌شود.

مدیرکل تامین اجتماعی استان هرمزگان تاکید کرد: بخشی از خدمات رسانی و معیشت مالی به نیمی از جمعیت کشور توسط سازمان تأمین اجتماعی بدون اتکا به منابع دولت انجام‌شده و 5 هزار و 200 میلیارد تومان طی هر ماه در سطح کل کشور بابت تعهدات پرداخت می‌شود که 1.5 برابر یارانه‌هاست.

حیدری بلوکی تعداد کارگاه های تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی در استان هرمزگان را 33 هزار کارگاه اعلام کرد و افزود: از این تعداد 25 هزار کارگاه فعال و 8 هزار کارگاه نیمه فعال هستند.

وی با اشاره به پرداخت 340 میلیارد تومان تعهدات بلندمدت به مستمری بگیران و پرداخت ١۵ میلیارد تومان تعهدات کوتاه مدت طی سال گذشته خاطرنشان کرد: تعامل سازنده با شرکای اجتماعی و راه اندازی شورای راهبردی شکرای اجتماعی را به عنوان یکی از اقدام مهم این سازمان بیمه گر می باشد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند