منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۴
شناسه خبر: 216736
گروه :خبر
13920224000403_PhotoA

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برپایی 20 هزار پایگاه تابستانی برای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان در مساجد سراسر کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار محمد‌رضا نقدی در حاشیه المپیاد فرهنگی، ورزشی پایگاه‌های استعدادیابی بسیج اظهار کرد: بسیج در عرصه‌های مختلف فعالیت دارد که از جمله آن شناسایی و استعدادیابی جوانان در عرصه ورزش است.

وی با اشاره به برگزاری المپیاد فرهنگی ـ ورزشی پایگاه‌های استعدادیابی بسیج افزود: هدف از برگزاری این المپیاد، شناسایی استعدادهای برتر ورزشی از نظر علمی و شرایط جسمی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه امسال طرح جوان‌های صالحین در قالب فعالیت 20 هزار پایگاه تابستانی در حال اجرا است، اضافه کرد: این پایگاه‌ها در قالب تقویت بنیه علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی در همه مساجد مهم شهرها فعالیت دارند.

این مسئول با اشاره به اینکه امروز بسیج در همه عرصه‌ها با حضور جوانانی که پیشرفت کشور را عشق خود می‌دانند، فعالیت دارد، تبیین  کرد: یکی از عرصه‌های فعالیت بسیج اعزام گروه‌های جهادی به مناطق مختلف است که در حال حاضر 3 هزار گروه جهادی فعالیت دارد و در مساجد روستاها کلاس‌های مختلف برگزار می‌کنند.

سردار نقدی با اشاره به فعالیت 110 پایگاه استعداد‌یابی بسیج در کشور و تجهیز آنها به امکانات، تأکید کرد: پایگاه 70 سازمانی نیز به صورت داوطلبانه کار استعداد‌یابی علمی را انجام می‌دهند.

وی در پاسخ به سوال در زمینه شایعات پاک شدن برخی شعارهای انقلابی از دیوارها در تهران گفت: اصلاً این موضوع صحت ندارد و روزبه‌روز شعارهای آرمانی و ارزشی بر در و دیوارهای تهران بیشتر شده و خواهد شد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است