منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۰
شناسه خبر: 288052
گروه :خبر
tm.aspx

استاندار هرمزگان گفت: اولویت در تامین آرد نانوایی های استان از کارخانجات آرد هرمزگان باشد چنانچه اگر در صورت کمبود آرد از دیگر استان ها تامین شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ جاسم جادری، استاندار هرمزگان در جلسه کارگروه استانی آرد و نان با تاکید بر تعویض و تعمیر دستگاه های پخت نان در نانوایی ها گفت:اولویت  باید تامین آرد نانوایی های استان از کارخانجات آرد موجود در هرمزگان باشد و اگر با کمبود آرد مواجه شدیم آن را از دیگر استان ها تامین کنیم.

جادری با اشاره به ذخیره سازی گندم در استان برای تعطیلات نوروز اظهار کرد:در این ایام  باید به اندازه کافی در هرمزگان نان پخت و عرضه شود .

 

فعالیت یک هزار و 100 واحد نانوایی در هرمزگان

خلیل قاسمی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان با بیان اینکه در مجموع یک هزار و 100 واحد نانوایی در هرمزگان  در دو بخش یارانه و سهمیه بگیر و  آزاد پز فعالیت دارند، اظهار کرد: براساس تصویب این کارگروه آرد مورد نیاز نانوایی های سهمیه بگیر و آزاد پز استان هرمزگان از این پس باید از کارخانجات آرد استان تامین شود.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: پیش از این برخی نانوایی های آزاد پز استان آرد خود را از دیگر استان ها تامین می کردند که مقرر شده ضمن حفظ کیفیت این آرد از کارخانجات موجود در استان تامین شود.

 

قاسمی با تاکید بر  لزوم تعویض دستگاه های پخت نان در برخی نانوایی ها، خاطر نشانکرد: حدود 250 واحد نانوایی در هرمزگان برای تعویض دستگاه پخت نان خود درخواست داشته اند که تلاش می کنیم تا منابع مالی مورد نیاز این کار را تامین و به نانوایی ها کمک کنیم.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است