منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۵
شناسه خبر: 305017
گروه :خبر
13950125000336_PhotoA

علیرغم رفع تحریم‌ها، با خرید شرکت پستی TNT توسط یک شرکت آمریکایی، فعالیت این پست در ایران قطع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،خدمات پست TNT در ایران به حالت تعلیق در آمد.

این تغییر در پی خریداری شرکت هلندی پستی TNT توسط یک شرکت آمریکایی ایجاد شده است.

شرکت TNT از جمله پست های خارجی فعال در ایران بود که از شرکت پست باجه برای قبول مرسولات اجاره می کرد.

این پست برای جابجایی اسناد و مدارک و حمل‌ و نقل کالا مورد استفاده قرار می گیرد.

به این ترتیب از ابتدای سال جدید کارمندان شرکت تهران ناوگان ترابر که همکار پست TNT در ایران است، در باجه TNT حضور ندارند و دیگر پست TNT برای هیچ مقصدی مرسوله قبول نمی کند.

همکاری شرکت پست با دیگر نمایندگی های پست های خارجی از جمله سرشناس ترین آنها DHL به صورت همکاری متقابل است. به این معنی که کارمندان پستی در شعب پست، مرسولات این پست های خارجی را نیز تحویل می گیرند.

اگرچه تلاش خبرنگار برای صحبت با مدیران این شرکت در ایران نتیجه ای نداشت اما شنیده می شود صاحبان جدید شرکت مادر هنوز تصمیمی برای ادامه فعالیت در ایران اتخاذ نکرده اند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است