منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳
شناسه خبر: 319796
گروه :خبر
IMG-20160516-WA0008
 

مدیر آموزش و پرورش حاجی آباد:

فعالیت های سازمان دانش آموزی قابل ستایش است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد فعالیت های سازمان دانش آموزی را در برگزاری هرچه باشکوه تر مناسبت های ملی و مذهبی رضایت بخش توصیف کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پیارم ،مهدی سالاری مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت: سازمان دانش آموزی به عنوان بازوی توانمند آموزش و پرورش درحوزه تربیتی فعالیت های ارزشمند و چشمگیری داشته است .

 

وی بیان کرد: حضورگسترده و با شور و نشاط دانش آموزان در برگزاری مناسبت های ملی مذهبی و همچنین در فعالیت های گروهی قابل ستایش است که این حضور حاصل تلاش و تعامل خوب سازمان دانش اموزی با حوزه پرورشی آموزش و پرورش می باشد.

 

مهدی سالاری اظهار کرد: رشد تکنولوژی و علم بخصوص در حوزه ارتباطات هرچند رفاه انسانها را دوچندن نموده اما این رشدوپیشرفت به عنوان ابزاری برای نفوذ فرهنگی و جنگ نرم مورد استفاده کشور های استعمارگر قرار گرفته و کشور ما از جمله کشورهایی است در این خصوص مورد هجمه های شدید واقع شده است.

 

سالاری افزود: رسالت سازمان دانش اموزی در خنثی نمودن و مبارزه با این هجمه ها بسیار مهم و حساس می باشد.

 

این مقام مسئول افزود: حضور فعال سازمان دانش آموزی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ضرورتی غیر قابل انکار می باشدکه لازم است مدیران مدارس ،معاونین و مربیان پرورشی طبق برنامه های سازمان دانش آموزی در این عرصه حضوری پررنگ تر داشته باشند.

 

در راستای تقدیر از فعالیت های سازمان دانش آموزی نشستی با حضور مدیر آموزش و پرورش ، رئیس سازمان دانش آموزی و معاونین و مربیان پرورشی در محل دفتر رئیس اداره آموزش و پرورش برگزار و از فعالان حوزه سازمان دانش اموزی تقدیر به عمل آمد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور