منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۵
شناسه خبر: 233444
گروه :خبر

این صرافی در سال 93 در بهبوحه مذاکرات و افزایش ناگهانی قیمت ارز در کشور مجوز فعالیت گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  سید حسین مرعشی از محکومان فتنه ی ۸۸ ، که با روی کار آمدن دولت حسن روحانی جان دوباره ای گرفته و حضور خود را در عرصه های سیاسی و اقتصادی به صورت پررنگ به عرصه ی نمایش می گذارد.

یکی از فعالیت های مهم اقتصادی وی که هیچگاه شفاف سازی نشده و احتمالا نخواهد هم شد ؛ موسسه ی مولی الموحدین و شرکت های وابسته به آن است که داستان این موسسه ی خود مثنوی هفتاد من است.
اما بعد از انتشار خبر صرافی غیر مجاز حسن فریدون برادر رئیس جمهور و دستیار ویژه ی وی در رسانه ها، امروز به مطلب جالبی برخوردیم، صرافی اچ ام HM متعلق به سید حسین مرعشی.

مرعشی صرافی
در کارنامه ی اقتصادی حسین مرعشی به سبک کارگزاران تنها جای همین صرافی خالی بود که گویا او خود به فکر بوده و یکی از بزرگترین صرافی های تهران به نام او در حال فعالیت است.
این صرافی در سال ۹۳ در بهبوحه مذاکرات و افزایش ناگهانی قیمت ارز در کشور مجوز فعالیت گرفته است ( لینک ثبت شرکت در روزنامه ی رسمی).
02

ساده ترین و نخستین فکری که به ذهن ها می رسد ، سود بالای این آقایان از تغییرات ارز و دلار است، تغییراتی که کسی ندانست از کجا آب خورد؛ اما همه می دانند که سودش را چه کسانی خوردند.
چه کسانی از افزایش قیمت ها در کشور و رکود و افزایش تورم استفاده کردند و به هر قیمتی شرایط معیشتی و زندگی مردم عادی را با سختی های فراوانی مواجه کردند.
خوب مسلم است چنین افرادی از برقراری رابطه با آمریکا و دیگر کشورهای غربی و رفت و آمدهای فراوان با آنان سود خواهند برد و صرافی های خود را روز به روز پر رونق تر خواهند دید….اما برایشان مهم نیست که این رونق آنان به چه قیمتی تمام شده و ملت ایران چه خواهد کشید.
باید این گونه افراد سنگ دولت های وابسته به کدخدا را به سینه بزنند و برای پیروی اصلاح طلبان در انتخابات مجلس تلاش کنند و هر روز سخنرانی داشته باشند.
مرعشی صرافی تهران

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند