منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱
شناسه خبر: 220211
گروه :خبر
1240133_963

مدیر کانون فرهنگی تربیتی ولایت شهرستان سیریک با اشاره به اینکه وضعیت فرهنگی استان هرمزگان گفت : فرهنگ و آداب و رسوم مردم رو به سمت غربی شدن پیش می رود که از خطرناکترین شگرد های غربی ها بر ضد فرهنگ است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، علی کوهستکی پوردائمی، مدیر کانون فرهنگی تربیتی ولایت ،آموزش و پرورش شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده با بیان اینکه در  کشور ما و استان به  اندازه کافی در جهت حفظ فرهنگ بومی و دینی کار نشده است ، افزود:  بیشتر ارگان های مرتبط با فرهنگ فقط فعالیت شان در حد گزارش دهی و کاغذ بازی صوری محدود شده است و مسئولان باید به وظایف ذاتی خودشان خالصانه عمل کنند و به دنبال کار صوری و رفع تکلیفی نباشند.

 
وی بیان داشت :کیف و دفترها و سایر ملزومات یک دانش آموز در بازار با الگو پذیری از فرهنگ غربی تولید شده اند، کار به جایی رسیده که ما با دست های  خودمان اشاعه  فرهنگ غربی می کنیم .

 

 
کوهستکی پوردائمی بابیان اینکه وسایل و لوازم تحریر دانش آموزان ما باید تولید داخل باشد و از قهرمانان و اسطوره های سرزمین خودمان استفاده شود، تصریح کرد : اگربچه ها از کودکی با ارزش های ملی و دینی عجین شوند ، در آینده در صورت تداوم واستمرار ،نهادینه می شود.

 

 
مدیر کانون فرهنگی تربیتی ولایت ،آموزش و پرورش شهرستان سیریک  اضافه کرد: دختران ما از ابتدایی با انواع و اقسام مدل لباس باربی و نوع پوشش زننده  آشنا میشوند و الگو می گیرند نمیشود انتظار داشت که فرهنگ اسلامی ایرانی ما جایگاه خودش را حفظ کند.

 

 
وی با بیان اینکه برنامه های شبکه پویا که نگاه میکنیم چند درصد  بر اساس آموزه های دینی و انقلابی ما هستند؟ خاطرنشان کرد :بچه ها قهرمان مورد علاقه شان  مرد عنکبوتی شده است و در صورتی که حسین فهمیده ی ما کاری کرد که تا الان دشمنان ما در حیرت اند که چه چیزی باعث شده که نوجوانی کم سن و سالی مثل حسین فهمیده به این حد به بصیرت و شجاعت برسد .

 

 

 
انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی