منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۵
شناسه خبر: 277221
گروه :خبر
hormoz
 

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین هشدار داد

فعالیت ضد ایرانی ۱۹۸ شبکه فارسی زبان

مسئول روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن با راه‌اندازی 198 شبکه فارسی زبان ماهواره‌ای، 80 شبکه رادیویی و میلیون‌ها سایت و وبلاگ تلاش دارد تا ملت ایران را از واقعیت‌ها دور نگاه دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، ‌‌دوره آموزشی خبرنگاران بسیج در سه حوزه مقدماتی، حضوری و غیرحضوری به دو شکل عکس و خبر به همت خبرگزاری بسیج در زاهدان برگزار شد.

‌‌اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه برگزاری این کارگاه آموزشی ‌با اشاره به برگزاری همایش خبرنگاران افتخاری بسیج در استان اظهار داشت: با توجه به اینکه دشمنان با تهدیدات، توطئه‌های خود و مطالبی که در سایت‌ها و رسانه‌ها منتشر می‌کنند به دنبال جوسازی و جریان‌سازی‌هایی علیه نظام هستند این باشگاه به همت خبرگزاری بسیج از یک ماه قبل افتتاح شد که طی سه ماه گذشته نیز آغاز به ثبت نام از 7 هزار نفر بسیجی و علاقه‌مند به حرفه خبرنگاری در سطح کشور از طریق سامانه خبرگزاری کرده است.

وی گفت: در کارگاه 250 نفری خبرنگاران افتخاری بسیج سیستان و بلوچستان بیش از 40 درصد شرکت‌کنندگان را برادران اهل سنت تشکیل داده‌اند.

احمدی افزود: دوره آموزشی خبرنگاران بسیج در سه حوزه مقدماتی، حضوری و غیرحضوری به دو شکل عکس و خبر برگزار می‌شود.

این مسئول بیان داشت: تقویت کادر رسانه‌ای از رسالت‌های مهم رسانه‌ها در جامعه امروزی محسوب می‌شود چرا که در دوران دفاع مقدس نیز رسالت ما آموزش سلاح به بسیجیان بود.

احمدی با توجه به اینکه در شرایط جنگ سخت در مقابل دشمنان ما پیروز میدان جنگ شدیم، گفت: امروز هم که در جنگ نرم دشمن قرار داریم لذا با راه‌اندازی این باشگاه در استان‌های مختلف با قومیت‌ها و مذاهب گوناگون در پی ارائه دروه‌های آموزشی به بسیجیان هستیم تا بتوانیم در جنگ نرم دشمن نیز پیروز میدان باشیم.

وی بیان داشت: دشمن با راه‌اندازی 198 شبکه فارسی زبان ماهواره‌ای، 80 شبکه رادیویی و میلیون‌ها سایت و وبلاگ تلاش دارد تا ملت ایران را از واقعیت‌ها دور نگاه دارند.

مسئول روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین ‌در پایان خاطر‌نشان کرد: این باشگاه با این شعار راه اندازی شد که “یک بسیجی یک خبرنگار باشد” از این رو به امید روزی هستیم که هر جوان ایرانی یک خبرنگار شود و الگوی نمونه در سطح جامعه به شمار آید.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور