منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
شناسه خبر: 304636
گروه :خبر
13910830192435808_PhotoL

کارشناس سازمان هواشناسی هرمزگان اظهار کرد: سامانه کم فشار بارشی تا روز جمعه در استان فعالیت دارد و از روز جمعه از میزان بارش ها کاسته می شود و شاهد افزایش وزش باد در استان خواهیم بود.

عبدالله تربالی، کارشناس سازمان هواشناسی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار بارشی در  جنوب کشور گفت: فعالیت سامانه بارشی کم فشار از 24فروردین ماه به صورت بصورت افزایش ابر، بارش باران گاهی رگبار و رعد وبرق،کاهش نسبی دما، افزایش باد و مواج شدن دریا خواهد بود.

 

وی اظهار کرد: برای امروز در مناطق غربی، جزایر استان و گاها تنگه هرمز احتمال بارش خفیف باران و شدت وزش باد پیش بینی می شود.

 

تربالی با بیان اینکه از فردا در مناطق شمال، غرب، مرکز و تنگه هرمز بر میزان بارش ها افزوده می شود که بارش ها تا روز جمعه در استان ادامه دارد، افزود: روز جمعه از میزان بارش ها کاسته می شود و شاهد افزایش وزش باد در استان خواهیم بود که توصیه می شود تمهیدات لازم دریایی لحاظ شود.

 

وی با اشاره به منشا این سامانه بارشی کم فشار از دریای سرخ  تاکید کرد: برای امروز در شهرستان بندرعباس احتمال بارش های خفیف و پراکنده پیش بینی می شود که فردا بر شدت آن افزوده می شود.

 

کارشناس سازمان هواشناسی هرمزگان با بیان اینکه نوسانات دمای بندرعباس بین 22 تا30درجه سانتیگراد است، خاطرنشان کرد:شهرستان بستک با دمای 24درجه خنک ترین و جاسک با دمای 30درجه گرمترین نقاط استان پیش بینی شده است.

 

انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور