منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵
شناسه خبر: 370159
گروه :خبر
%d8%b3%d9%84%db%8c%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c

بخشدار کیش گفت: فضای مجازی امروز به عنوان یک واقعیت مورد پذیرش عمومی است و می توان از آن به عنوان یک فرصت برای خروج از رکود و پیشرفت در جزیره کیش بهره گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، علیرضا سلیمانی احمدی، بخشدار کیش با اشاره به اینکه می توان از فضای مجازی استفاده های مثبت بسیاری کرد، اظهار کرد: یکی از مهمترین مسائل در استفاده از فضای مجازی این است که روش های صحیح استفاده از این فضا به مردم آموزش داده شود.

سلیمانی احمدی با بیان اینکه باید از این فضا برای دریافت ایده و طرح های راهبردی از افراد توانمند در حوزه های مختلف بهره گرفت، تصریح کرد: می توان از اساتید، دانشجویان، سرمایه گذاران و دیگر افراد آگاه در حوزه های مختلف مانند هتلداری، آژانس های مسافرتی و دیگر بخش های مرتبط با بحث گردشگری راهکار وایده بخواهیم تا بتوانیم با همکاری و همیاری ایده ها را به طرح های کاربردی تبدیل کرده و کیش را از حالت سکون و رکود بیرون بیاوریم.

وی ادامه داد: باید بهترین راهکارهای سفر و اقامت ارزان، مناسب و با کیفیت را یافته و به صورت طرح های اجرایی درآوریم.

بخشدار کیش با اشاره به اینکه می شود با ارائه قیمت های مناسب و خدمات ارزان قیمت مقصد سفر بسیاری از هموطنان را از کشورهای خارجی به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس به کیش تغییر داد، افزود: با تبلیغات مناسب از جزیره کیش و هماهنگی با تمامی بخش های گردشگری می توان تبلیغات نادرست برخی از گروه های چارتر در شهرستان ها که کیش را شهری گران معرفی می کنند تا پروازهای خارجی خود را پر کنند مقابله کنیم.

وی تصریح کرد: در شهری که 12 هزار تخت خالی وجود دارد می توان با استفاده از شرایط فصلی و وجود سرما در سرزمین اصلی و بسیاری از کشورها مسافران زمستانی را به سوی هوای ایده آل و بهاری جزیره کیش سوق داد.

سلیمانی احمدی تاکید کرد: الان به دلیل سرمای کشورهای دیگر بهترین فرصت برای جذب مسافر خارجی است

وی با بیان اینکه نباید ناامید شده و از شکست حرف بزینم، ابراز کرد: یکی از حرکت های عملی برای خروج از رکود این است که در کارهای دیگر ورود کرده و راه های مختلف را بررسی و آزمایش کنیم. نباید از شکست و حرف های دیگران بترسیم.

بخشدار کیش خاطرنشان کرد: هرجا مردم دست به دست بدهند و در مسیر قانون حرکت کنند  با توجه به این مطلب که مردم کیش هم بسیار قانونمند هستند می توان از بروز ناهنجاری های اجتماعی جلوگیری کرد.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت