منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۷:۵۷
شناسه خبر: 342402
گروه :خبر
فضای-مجازی

رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان اظهار کرد: حضور بیش از حد خانواده ها در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باعث سردی روابط بین اعضای خانواده و همچنین سست شدن بنیان خانواده شده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم شهرستان حاجی آباد، علی ایرازه، رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان دور اندیشی و آینده نگری را یکی از مهمترین ویژگی انسان های موفق برشمرده  و بیان داشت : کسی که به فکر فردا نباشد به غم فردا دچار خواهد شد .

وی بیان داشت : در بیشتر موارد عدم توجه به عواقب برخی کارها و همچنین انجام بعضی  امورات بدون اندیشه و آینده نگری باعث بوجود امدن مشکلات و خسارات  جبران ناپذیری شده است که نه تنها فرد بلکه کل مجموعه مرتبط با ان شخص را تحت شعاع خود قرار داده است.

رئیس اداره حراست در صحبت های خود به فضای مجازی نیز اشاره نموده و یادآور شد : حضور بیش از حد خانواده ها در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باعث سردی روابط بین اعضای خانواده و همچنین سست شدن بنیان خانواده شده است .

این مقام مسئول افزود : غفلت از فرزندان یکی دیگر ازآفت های خطرناک پیش روی خانواده هاست که ره آورد حضور افراطی در فضای مجازی می باشد.نگهداری از رمز سیستم های اداری ،حفظ و حراست از اطلاعات معلمان و دانش آموزان،عدم انتشارنامه های اداری در فضای مجازی و همچنین مراقبت از اطلاعات خصوصی از جمله مواردی بود که رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان مورد تاکید قرار دادند.

در پایان  نشست  شورای عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد و با حضور ایرازه رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از زحمات مختار سالارحسینی کارشناس سابق حراست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد تقدیر و با حکم مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان آقای یعقوب حاجی زاده به عنوان کارشناس حراست این مدیریت منصوب گردید.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان