منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۱
شناسه خبر: 211900
گروه :خبر
81648754-6523963

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت : وجود پایگاهای خبری در شهرستان از یک تنوع و نشاط خبری خوبی برخوردار است.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز  از  بندرلنگه ، درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان در آیین تجلیل از خبرنگاران گفت : اصالت خبرنگار هم ذات بشر است که ریشه در خلقت انسان دارد .

 

 

وی افزود : امروز خبرنگاری یک جریان سخت و پر مسئولیت است که باید به معشیت آنها رسیدگی شود و این وظیفه اجرای و عملیاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

 

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان اضافه نمود : ما هر چه در توان داشته باشیم برای دفاع از حقوق خبرنگار به کار خواهیم گرفت ، و اگر خبرنگار اهمیت شغلی ندارد باید به جهتی برویم که این نقیصه را حل کنیم.

 
درویش نژاد اظهار کرد : برای رفع معشیت خبرنگاران و اهمیت شغلی آنها جلسات متعددی داشته ایم و در آینده نزدیک قرار است جلسه ای با معاون مطبوعاتی وزیر داشته باشیم که آیین نامه ای در جهت امنیت شغلی خبرنگاران تدوین شود .

 
وی گفت : حمایت از خبرنگاران از وظیفه ذاتی و الزامات اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است که باید به آن بپردازیم.

 
این مقام مسئول ادامه داد : فضای خبری بندرلنگه برای ما امید بخش است و با وجود پایگاهای خبری از یک تنوع و نشاط خبری خوبی برخوردار است .

 

 

وی عنوان کرد :اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان آمادگی لازم را برای صدور مجور نشریات محلی را دارد که متقاضیان نشریات محلی با کوتاه ترین مراحل اداری مجوز دریافت نمایند.

 

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به حوزه هنر اشاره نمود و گفت : امسال سال تئاتر است که از سوی وزیر محترم اعلام شد و شهرستان بندرلنگه اولین شهرستانی است که در ایجاد فضای هنری به ما کمک کرده است .

 

 

درویش نژاد افزود : این فضای هنری که به همت شهردار بندرکنگ آماده گردیده در هفته دولت افتتاح و به بهربرداری میرسد.

 

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان