منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۹
شناسه خبر: 230429
گروه :خبر
tasarof advani-haghgostar.ir

منطقه آزاد قشم در یک اقدام غیر منصفانه قصد دارد زمین های که روزگاران نه چندان دورزمین های کشاورزی بوده و سند کشاورزی دارد را به قیمت ناچیزی ازمردم شهر درگهان خریداری و به مکان های تجاری و شهرک تبدیل کند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، دریانورد ، یکی از مالکین چند قطعه زمین در این مورد به خبرنگار قشم آزاد گفت : چند روز قبل هیئتی شامل آقای حبیبی ، شرقی و دیرستانی و شورای درگهان با مالکین اراضی واقع شده در طرح شهرک مسکونی جدید درگهان وارد مذاکره شده و با منت و فشار سعی نمودند اراضی به مساحت تقریبی شصت هزار متر را با قیمت ۳۵ هزار تومان از ما خریداری نمایند.

 

 

وی افزود : این اراضی دارای سند رسمی بوده و دارای ابنیه و مستحدثات است که قبلا در آن کشاورزی می شده و مسئولین منطقه آزاد عنوان کرده اند به دلیل اینکه کاربری این اراضی کشاورزی است ارزش چندانی ندارد و این درحالی است که می گویند خود منطقه آزاد همین زمین ها را متری ۶۵۰ هزار تومان به فروش می رساند.

 

 

دریانورد ادامه داد : البته منطقه آزاد پیشنهاد دیگری هم به ما داده و گفته اگر ۸۰ درصد زمین های خود را به ما بدهید اجازه می دهیم ۲۰ درصد آن را برای خودتان به صورت مسکونی درآورید.

 

 

لازم به ذکر است تغییر اراضی کشاورزی به مسکونی توسط منطقه آزاد قشم در حالی انجام می گیرد که کارگروه کشاورزی توسط این سازمان تشکیل شده است و از طرفی مقام معظم رهبری تاکید ویژه ای بر اقتصاد مقاومتی و تکیه بر تولیدات داخلی دارد.

 

 

از طرفی مردمی که در قدیم الایام این زمین های بایر را آباد کرده اند حق آن را دارند تا به دور از  فشار های  نامعقول مسئولین منطقه آزاد بتوانند بر اساس قیمت واقعی زمینهای خود را به فروش برسانند و این منطقه آزاد است که باید برای اجرای طرح های خود مالکین را راضی کند.

 

 

لذا بر خود لازم می دانیم تا ضمن اطلاع رسانی در این خصوص هر گونه فشار به مردم را  برای فروش  غیر منصفانه زمین هایشان را به گوش مسئولین ذی ربط برسانیم تا خدای ناکرده حقوق کسی پایمال نشود .

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است