منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵
شناسه خبر: 236258
گروه :خبر
image470999

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد هرمزگان با بیان اینکه ملت ایران فریاد مرگ بر ظالم را همیشه در سر لوحه مبارزات خود قرار خواهد داد ، افزود: امریکا سودای نفوذ در انقلاب ما را در سر می پروراندو برجام رابهانه ای جدید برای یک نفوذ ورخنه همه جانبه درمسائل کشور است.

سیما رهگشای، استاد حوزه و دانشگاه و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو باخبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به فرا رسیدن روز مبارزه با استکبار جهانی ، اظهار داشت: روز سیزده آبان یاد آور سه حادثه مهم در تاریخ ملت ایران است که در هر کدام از آنها امریکای جنایتکار نقش ایفا کرده ودر مقابل، ملت ایران حماسه ساز ومقاوم در برابر امریکا ایستاده و با ایثارو فداکاری مثال زدنی از عزت و شرف خود دفاع کرده است.

 

 

 

 

وی ادامه داد:  سیزده آبان روزی است که امام امت را به خاطر اعتراض به جریان ننگین کاپیتولاسیون یا مصونیت سیاسی اتباع امریکا در سال 43 به ترکیه تبعید کردند و ودر جریان بزرگداشت این روز در سال 77در حالی که دانش آموزان و دانشجویان و آحاد مردم در دانشگاه تهران تجمع کرده بودند و در حالی که گروههای دانش آموزی وارد دانشگاه تهران می شدند توسط ماموران رژیم به رگبار گلوله بسته شدند و در این روز 56 نونهال دانش آموز به خون خویش غلتیدند.

 

 

 

 

 

رهگشا اظهار کرد: از این رو این روز به نام روز دانش اموز مزین شد تا جوانان و نوجوانان این مرز وبوم بدانند که این انقلاب با خون هم قطاران آنان آبیاری شده و باید با تمام وجود از ثمره خون این عزیزان یعنی انقلاب اسلامی پاسداری کنند تا به فرموده امام امت انقلاب به دست نا اهلان نیفتد .

 

 

 

 

عضو هیات علمی دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس با اشاره به تلاش دستهای پیدا و پنهان برای انحراف ملت از مسیر استکبار ستیزی بیان داشت: اکنون نیز علی رغم وجود دستهای پیدا و پنهان برای انحراف ملت از مسیر استکبار ستیزی و حذف شعار مرگ بر امریکا به بهانه انجام مذاکرات هسته ای با امریکا ، همچنان بر موضع خویش در مبارزه با استکبار باقی مانده و با صدایی رساتر فریاد مرگ بر امریکا را سر خواهند داد .

 

 

 

 

 

وی اضافه کرد: حرکت انقلابی دانشجویان پیرو خط امام در سال58در جریان تسخیر لانه جاسوسی نیزدر همین راستا انجام شد وبه استکبار جهانی این درس را آموخت که ملت ایران هیچگاه در مقابل ظلم سر فرود نیاورده و فریاد مرگ بر ظالم را همیشه در سر لوحه مبارزات خود قرار خواهد داد .

 

 

 

 

 

 

رهگشای  با بیان اینکه  امریکا سودای نفوذ در انقلاب ما را در سر می پروراند، گفت: هرگز مواضع او در مقابل انقلاب ایران تغییر نکرده است و برجام رابهانه ای جدید برای یک نفوذ ورخنه همه جانبه درمسائل کشور ما قرار داده است .

 

 

 

 

 

وی با تاکید بر درایت وهوشیاری دولت مردان برای مقابله با نفوذ دشمن خاطر نشان کرد:هرگز در اندیشه معامله عزت ملت سرفراز ایران برای به دست آوردن اندک رفاه زود گذر نباشند و بدانند که تنها راه سر افرازی ملت ایران توجه به رهنمودهای رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی است و شعار تعالی ملت ایران یعنی مرگ بر امریکا را با فریادی رساتر از همیشه سر خواهند داد وتوطئه های امریکا را در نطفه خفه خواهند کرد .

 

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند