منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
شناسه خبر: 334137
گروه :خبر
ghods19

مردم شیعه و سنی استان هرمزگان همچون همیشه مانند ید واحد با مشت‌های گره کرده دشمنان اسلام و قرآن را نا‌امید کردند و با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری میثاق دوباره بستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛امسال بازهم جهان در حالی حضور میلیونی، حماسی و انقلابی ملت بزرگ ایران را به خود دید که مسلمانان عالم در حمایت از مظلومان فریاد “مرگ بر استکبار” سر دادند تا سیلی محکمی به استکبار جهانی زده و با آرمان آزادی قدس شریف تجدید میثاق کنند.

 

راهپیمایی روز جهانی قدس از دقایقی پیش در هرمزگان درحالی آغاز شد، که همه مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان یک‌صدا فریاد “مرگ بر اسرائیل” و آزادی فلسطین و آرمان آزادی قدس شریف سر دادند.

 

امروز، روزِ جهانی قدس، روز فریاد خشم و نفرت، انزجار و برائت امت بزرگ رسول‌الله (ص)‌ علیه تجاوز، تعدی و نسل‌کشی رژیم جعلی و منفور صهیونیست و جنایات وحشیانه گروه تروریستی داعش و جریانات تکفیری و روز ترس و استیصال صهیونیست و استکبار جهانی از اتحاد، مقاومت و بیداری اسلامی مسلمانان جهان است.

 

مسلمانان جهان امروز در خیزشی عظیم با حضوری پرشکوه و با اقتدار نشان خواهند داد که در کنار جبهه بزرگ مقاومت و بیداری اسلامی و در حمایت از مردم مظلوم و بی‌گناه و آوارگان بی‌پناه فلسطین مقاوم، علیه ظلم و خشونت و اشغال‌گری رژیم جعلی صهیونیستی فریاد آزادی، استقلال، حقانیت و مظلومیت سر می‌دهند.

 

امروز مردم روزه‌دار و انقلابی ایران اسلامی هماهنگ بایکدیگر با سردادن شعار‌هایی همچون “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر انگلیس” و “مرگ بر آل‌سعود و داعش”، رسالت دینی و شرعی خود را در برائت از کفار، مشرکین و طاغوتیان صهیونیست در واپسین روزها از ماه عبودیت و بندگی الهی به‌نمایش گذاشته و بار دیگر پرقدرتر از گذشته به جهان نشان دادند با حضور وحدت‌بخش، آگاهانه و انقلابی در صحنه، بر قلوب و جان‌های مردم جهان به‌وِیژه مسلمان و آزادگان تأثیر دارند.

 

حضور پرشور مردم استان هرمزگان در راهپیمایی روز قدس در آفتاب سوزان

 

مردم شیعه و سنی استان هرمزگان همچون همیشه مانند ید واحد با مشت‌های گره کرده دشمنان اسلام و قرآن را نا‌امید کردند و با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری میثاق دوباره بستند.

 

راهپیمایی روز قدس امسال در استان هرمزگان در حال برگزاری است و  مردم شهیدپرور استان امسال نیز همانند سال‌های گذشته با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل خشم و انزجار خود را از اشغال و جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین فلسطین اعلام کردند.

 

از  ساعاتی پیش راهپیمایی شهرستان های بشاگرد؛ رودان ، کیش  حاجی آباد، بستک، ابوموسی، میناب،بندر خمیر، برگزار‌ شده ‌و مردم با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن حمایت از مردم مظلوم غزه و برائت‌ خود را از رژیم صهیونیستی با سردادن فریادرسای “مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل” به ندای رهبر فرزانه خویش حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای لبیک گفتند.

 

همچنین راهپیمایی امروز در شهرستان های ؛ بندر لنگه، جاسک ؛ سیریک، قشم،پارسیان، بعد نماز جمعه برگزار می‌شود و به جهانیان می‌گویند که ما پشتیبان مردم و کودکان قلسطینی هستند و نمی‌گذارند کودکان و زنان فلسطین  در خانه‌هایشان مورد حمله قرار گیرند و مردم  قتل عام شوند تا رژیمی جعلی صاحب‌خانه شود.

 

امروز جوانان هرمزگانی در کنار حلقه اتحاد بزرگان و ریش سفیدان با یکدیگر پیمان بستند تا از ارزش‌های نظام و اسلام دفاع کنند و هرجا به مظلومی جفا شود به پا خیزند و فریاد برآورند و در طول 37 سال انقلاب و هم‌اکنون با دفاع از حریم اسلام  و دفاع از امنیت مرزهای کشور و شهادت جوانان شیعه و سنی این را به عینه نشان دادند.

 

حضور زنان شیعه و سنی استان هرمزگان در راهپیمایی روز قدس چشمگیر بود و فریاد می‌زدند در مقابل  زورگویی‌های مستکبران عالم سکوت نمی‌کنند و با حضور خود در این راهپیمایی فریاد این مظلومیت را به گوش جهانیان می‌رسانند و با تربیت فرزندان خود مدافعان واقعی اسلام را پرورش می‌دهند تا داد مظلومان را از مستکبران بگیرند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی