منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۵
شناسه خبر: 256787
گروه :خبر
image571371

تجمع اعتراضی دانشجویان به کشتار شیعیان نیجریه بعد از ظهر امروز با حضور عده‌ی زیادی از دانشجویان دانشگاه های تهران مقابل دفتر سازمان ملل برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ تجمع اعتراضی دانشجویان به کشتار شیعیان نیجریه بعد از ظهر امروز با حضور عده‌ی زیادی از دانشجویان دانشگاه های تهران مقابل دفتر سازمان ملل برگزار شد.

دانشجویان در این تجمع با سردادن شعارهای “مرگ بر آمریکا” “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر آل سعود” و با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین مختلف اعتراض خودشان را نسبت به سکوت جوامع بین المللی در مقابل کشتار بیش از 500نفر از شیعیان نیجریه به دست ارتش این کشور نشان دادند.

آرمین فرشی نعیم، فعال دانشجویی در جمع تجمع کنندگان مقابل دفتر سازمان ملل با بیان اینکه سنت الهی فرصت داد تا عده‌ای بتوانند مقاصد خود را هر طور که خواستند در زمان‌های طولانی جلو ببرند و اسم آن را حقوق بشر، قانون و سازمان‌های حقوقی بگذارند.

این عضو بسیج دانشجویی دانشگاه تهران ضمن بیان اینکه امروز آماده‌ایم تا بگوییم در سال ۵۷ انقلاب اسلامی ایران مشتی محکم برای همه فسادهای جهانی بود تصریح کرد: انقلاب اسلامی در سال ۵۷ به رهبری امام خمینی یک اتفاق درونی نبود بلکه انقلاب جهانی بود و موجب عجز سیستم‌های استکباری شد.

وی با بیان اینکه امروز آماده‌ایم تا در مقابل سازمان کذایی ملل همین‌هایی که ادعای دروغین حقوق بشری دارند بگوییم جنایت‌هایی که در نیجریه به عنوان مصداق اتفاق افتاد که با برنامه ریزی‌های رژیم اسرائیل و حمایت آل سعود بود این جنایت‌ها نه تنها برای شما راه پیش نخواهد برد بلکه نشان دهنده عجر شما در قبال منطق اسلام است.

نعیم گفت: اگر تا دیروز این اتفاق و فاجعه را تسلیت به هم می‌گفتیم اما امروز آماده‌ایم تبریک بگوییم زیرا این گونه مصیبت‌ها موجب اعتلای اسلام نه توقف اسلام.

این فعال سیاسی در ادامه افزود: مگر جهانی شدن اسلام را هنوز نپذیرفته‌ایم ریخته شدن خون سربازان امام حسین و طفل حسین را ندیدیم این خون‌ها ریخته شد و اسلام زنده نگه داشته شد.

وی با بیان اینکه مگر ندیدند خون ریخته شده‌ها موجب اقتدار جمهوری اسلامی شد تصریح کرد: امروز آماده‌ایم تا در مقابل دفتر سازمان ملل بگوییم ما امت حزب اللهی همان‌هایی هستیم که همه ترس و لرز شما از ما است.

نعیم با بیان اینکه ظهور نزدیک است ادامه داد: همه جامعه جهانی را از خشونت‌ها و غفلت‌ها می‌رهاند و آنجامعه سبز و عادلانه که سال‌های سال آمریکا به شما وعده داده بود با ظهور حضرت مهدی به شما خواهد داد.

حجت الاسلام سید عبدالله حسینی از دوستان شیخ زکزاکی در جمع تجمع کنندگان مقابل دفتر سازمان ملل با بیان اینکه مکالمه تلفنی من و علامه زکزاکی به دست شبکه‌های تلویزیونی voa اسکانیوز و cnn افتاده بود تصریح کرد: آن‌ها پس از به دست آوردن این مکالمه تلفنی ادعا می‌کنند که مدرکی در اختیار دارند که علامه زکزاکی با ایران در ارتباط است و به آن‌ها خواهم گفت اگر مدرک می‌خواهید لزومی به این نوار مکالمه نیست خود شخص زکزاکی خمینی نیجریه است.

این فعال سیاسی با بیان اینکه شیخ زکزاکی تنها نیست افزود: ده میلیون زکزاکی دیگر در شمال نیجریه راه می‌روند. علامه زکزاکی نصرالله دیگر است و هر جا که می‌نشست عکس امام خمینی و امام خامنه‌ای وجود داشت.

حسینی با بیان اینکه تا چهار روز هنوز مجروحین در حسینه بقیه الله بدون آب و غذا بودند خاطر نشان ساخت: روز چهارم با منجنیق حسینیه را خراب و مجروحین را به شهادت رساندند چند روز جنازه‌ها زیر آفتاب بود و از ان مکان چهار کامیون جنازه جمع کردند.

وی خطاب به سازمان ملل بیان داشت: اگر این اتفاق در لندن، یونان و فرانسه یا یک کشور سفید پوست می‌افتاد چه می‌کردید؟ همین شیخ زکزاکی نسبت به اقدامات فرانسه واکنش نشان داده بود.

بیانیه دانشجویان در پایان این مراسم قرائت شد و یک نسخه آن به دفتر سازمان ملل در تهران تحویل داده شد، متن بیانیه دانشجویان به شرح زیر است:

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی