منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۸
شناسه خبر: 239909
گروه :خبر
tanineyas_0

کارشناس امور زنان اظهار داشت:  استکبار جهانی با کمک جریانهای وابسته به خود از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با روش های مختلفی همچون جنگ داخلی و خارجی ، ترور و ناامنی ، اعتیاد جوانان ، تحریم اقتصادی به دنبال نفوذ فرهنگی در جامعه هستند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ طاهره ساهور  کارشناس امور زنان و خانواده  در گفت و گو با خبرنگار سور یاس  با اشاره به مسئله  سالم سازی خانواده ها در مقابل تاثیرات ماهواره گفت: خانواده به عنوان اصلی ترین کانون تربیت و پرورش کودک مورد آماج تیر های مسموم و آفت زای بیگانگان و دشمنان اسلام و انسانیت و بشریت قرار گرفته است .

 

 

 

 

 

وی افزود: استکبار دریافته است که با تزلزل خانواده نقشه شوم خود را عملی و به سیاست تهاجم گونه خود بر تخریب شخصیت مخصوصا قشر جوان و نوجوان ما و در نهایت فروپاشی کانون خانواده  می رسد .

 

 

 

 

ساهور ادامه داد: استکبار جهانی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با روش های مختلفی همچون جنگ داخلی و خارجی ، ترور و نا امنی ، اعتیاد جوانان محاصره و تحریم اقتصادی  و تلاش و بحران آفرینی برای روی کار آوردن جریانهای وابسته به خود به دنبال نفوذ فرهنگی در جامعه است .

 

 

 

 

 

 

این کارشناس امور زنان و خانواده یادآور شد:  شبکه های ماهواره ای تلاش می کنند با نابودی شخصیت زن مسلمان ، خانواده را فرو پاشیده و نسلی بی بند و بار را برای آینده پرورش دهند .

 

 

 

 

 

 

وی مطرح کرد:  هدف اصلی فیلم ها و سریال های ماهواره  زدودن تقوا ، حیا ، شرم ، وفاداری ، تعهد و حس مسئولیت در خانواده ها است و با توجه به جوان بودن جمعیت کشور ، علاوه بر تاثیر شبکه های ماهواره ای بر نحوه نگرش جوانان به مسایل سیاسی ، شاهد تغییر در الگوی فرهنگی جوانان نسبت به بسیاری مسائل من جمله مدل لباس و آرایش نیز هستیم .

 

 

 

 

 

 

ساهور  گفت: برنامه ها و فیلم های ماهواره توجه ویژه ای به زنان و نوجوانان دارند در این برنامه ها می بینید ماهواره افراد را دچار حالت مسخ شدگی و از دست رفتن عقلانیت می کند و خانواده های تحت الشعاع این برنامه ها از مسیر اصلی تربیتی که ریشه در مکتب اسلام دارد فاصله می گیرد .

 

 

 

 

 

 

کارشناس امور زنان و خانواده اظهار داشت: شبکه های ماهواره ای شبهاتی را در ذهن مخاطبان ایجاد می کنند  که جا داردهمه ی دستگاههای مرتبط و  متولیان فرهنگی جامعه و کارشناسان خبره در جهت آگاه سازی و فرهنگ سازی  وارد عمل شوند و به روشنگری بپردازند.

 

 

 

 

 

وی افزود: و از مضرات این دوستی که با هزار رنگ وارد خانواده ها می شود و توانسته به جای پدر و مادر کار تربیت فرزندان را به عهده بگیرد این مساله برای جامعه اسلامی و دینی ما درد بزرگی است که باید درمان شود.

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند