منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶
شناسه خبر: 305466
گروه :خبر
hormoz

رئیس انجمن جایگاه‌داران بنزین خراسان رضوی گفت: آقای زنگنه با این سخنان با حیثیت ما و تمام پرسنلی که تمام ساعات شبانه روز در ارائه به خدمت مردم کوتاهی نمی‌کنند بازی کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ کامرانی فر ظهر امروز در حاشیه نشست خبری تجمع جایگاه داران سوخت خراسان رضوی در اعتراض به سخنان چند روز گذشته وزر نفت، اظهار کرد: این صحبت  هایی که اقای زنگنه در ارتباط با فروش هوا بجای بنزین توسط جایگاه داران مطرح کرده اند تهمت است.

وی با بیان اینکه وزیر نفت براساس شایعاتی که سال هاست مطرح می‌شود این مسائل را بازگو کرده است، افزود: متاسفانه بنزین های وزارت نفت استانداردهای لازم را دارا نیست.

رئیس انجمن جایگاه‌داران بنزین خراسان رضوی تصریح کرد: وزارت نفت چند وقتی است که احداث جایگاه های جدید را منوط به زدن شرکت های برند کرده اند.

کامرانی فر با اشاره به اینکه اسنادی در دست داریم که برندی که در شهر مشهد مجوز احداث ۸۴ تلمبه را در جایگاه های تک تلمپه کرده  از رانت بهره برده است.

وی با بیان اینکه وزیر نفت کاری کرده که اذهان عمومی متشنج گردد، گفت: آقای زنگنه با این سخنان با حیثیت ما و تمام پرسنلی که تمام ساعات شبانه روز در ارائه به خدمت مردم کوتاهی نمی‌کنند بازی کرده است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: جلسه ای را داریم و اگر در این جلسه به جمع بندی نهایی برسیم  در اعتراض به این سخنان در روز ۳۱ فرودین ماه از ساعت ۸ صبح تمام جایگاه ها را به مدت ده ساعت تعطیل می‌کنیم.

رئیس انجمن جایگاه‌داران بنزین خراسان رضوی با اشاره به اینکه طبق اعلام مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی کارمزد دریافتی جایگاه‌ها باید ۹۴ تومان باشد، بیان کرد: امام سال ۹۵ تازه به ۳۳ تومن رسیده و ما نمیدانیم چرا مصوبات مجلس را اجرایی نمی‌کنند.

کامرانی فر با بیان اینکه اتهامات وزیر نفت عیدی به جایگاه داران بود، اضافه کرد: جایگاه داری از سخت ترین شغل هایی است که در تمامی روزهای تعطیل و غیر تعطیل مشغول فعالیت هستیم.

رئیس انجمن جایگاه‌داران بنزین خراسان رضوی اظهار کرد: در تمام جایگاه های سراسر کشور کیل های مدرج استاندارد پیمایش داریم و هر شهروندی اگر احساس کرد که مشکلی وجود دارد وظیفه مدیر جایگاه است که توسط این کیل ها آزمایش مربوطه را در روبه روی این فرد انجام دهد.

وی در ادامه با اشاره به سخنان وزیر نفت ادامه داد: این سخنان آقای زنگنه از این حیث است تا برندهای خودش را در کشور جا بیاندازد و پیام ما به وزیر این است که برود و موضوع کرسنت را جمع کند.

کامرانی فر گفت: برای ما بهتر است که هر ۱۵ روز مسئولین مربوطه بیایند و جایگاه ها را آزمایش کنند تا ما ضرر کمتری بدهیم.

گفتنی است وزیر نفت در روزهای گذشته در سازمان برنامه ریزی گفته بود در یک بار سوخت گیری توسط خودروی رسمی وزارتخانه در حالیکه باک ۸۰ لیتری خودرو را پر می کرده متوجه شده اند ۲۰ لیتر کسری مخزن داشته که در آن هوا بوده و اینگونه اعلام شد که تخلف در جایگاه ها زیاد است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است