منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۶
شناسه خبر: 217596
گروه :خبر
13940603000872_PhotoA
 

گزارش اکران فیلم در سالن های سینما

فروش فیلم «محمد رسول الله» از مرز ۲ میلیارد تومان گذشت

اقبال مخاطبین از فیلم سینمایی «محمد رسول الله» تازه ترین اثر مجیدی مجیدی همچنان ادامه دارد و ظرف 8 روز نمایش مرز فروش 2 میلیارد تومان را پشت سر گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، فیلم سینمایی «محمد رسول الله» رکورد اقبال مخاطب را در دهه های اخیر سینمای ایران به نام خود ثبت کرد و یک بار دیگر ثابت کرد اگر فیلمی آنگونه که شایسته است به شعور مخاطب احترام بگذارد و از سوژه انسانی و ارزشمند برخوردار باشد مخاطب آن را در سالن های سینما دنبال خواهد کرد و هیچ گاه منتظر ارایه فیلم در شبکه نمایش خانگی نخواهد ماند. فیلم سینمایی «محمد رسول الله» ساخته مجید مجیدی دوران جدیدی در سینمای ایران آغاز کرد و نشان داد این فیلم تمام مشخصات یک فیلم بین الملل را داردو علاوه بر مخاطب ایرانی توانسته با مخاطب خارجی نیز ارتباط درستی برقرار کند.

اکثر سینماهای کشور در روز طرح بلیت نیم بهاء با اقبال بسیار قابل ملاحظه ای مواجه شدند و طبق آمار اعلام شده در تهران پس ازسینماهای کوروش و آزادی سینما شکوفه واقع در میدان شهدا بیشترین آمار فروش در طرح نیم بهاء را به خود اختصاص داد و با بلیت 4000 تومان با فروش 8 میلیون تومان در روز سه شنبه مواجه شد.

محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت نور تابان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «محمد رسول الله» گفت: اقبال مخاطبین از این فیلم بسیار خوب است و شب گذشته در تهران بدون احتساب حدود 6 سالن سینما بیش از 210 میلیون تومان بوده است و در شهرستان ها هم فروش خوبی را شاهد بودیم و شب گذشته (12 شهریور ماه) بیش از 400 میلیون تومان فیلم در تهران و شهرستان فروش داشته است.

وی درباره آمار فروش مجموع فیلم توضیح داد: به دلیل سانس فوق العاده آمار دقیقی در دست نیست اما مرز 2 میلیار تومان را در مدت زمان 8 روز نمایش پشت سر گذاشتیم.

امیر قطبی مدیر فروش موسسه فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «نهنگ عنبر» که توسط دفتر فیلمیران پخش می شود  توضیح داد: نمایش فیلم «نهنگ عنبر» در سینما کوروش و ملت ادامه دارد و تا کنون 7 میلیارد و 330 میلیون تومان فروش داشته است. نمایش این فیلم  در 15 شهرستان همچنان ادامه دارد .

وی درباره فروش فیلم «دوران عاشقی» توضیح داد: این فیلم  1 میلیارد و 250 تهران و در شهرستان به فروش 650 میلیون تومان دست یافت و در مجموع به فروش 1 میلیارد و 900 میلیون تومان رسید. این فیلم در 22 سالن سینما در تهران و 40 سالن  سینما در شهرستان به نمایش درآمده است.

بنا براین گزاش، تا زمان آماده شدن گزارش دفتر پخش فیلم قندون جهیزیه پاسخگو نبود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است