منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۰
شناسه خبر: 229943
گروه :خبر
13940208000326_PhotoA

فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» در اولین شب ماه محرم نیز با اقبال بسیار خوبی مواجه شد. این فیلم توانست شب گذشته به فروش بالای ۱۷۰ میلیون تومان دست یابد و فروش فیلم از ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان عبور کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمدرضا صابری مدیر پخش نورتابان در باره فروش فیلم توضیح داد:در اولین شب محرم نیز فیلم با اقبال خوبی مواجه شد و در شهرستان به فروش بالای 90 میلیون تومان ودر تهران به 80 میلیون تومان در گیشه سینماها دست یافت.

وی افزود:فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» دراولین شب ماه محرم نیز با  اقبال بسیار خوبی مواجه شد.این فیلم توانست درشب گذشته به فروش بالای 170میلیون تومان دست یابد و فروش فیلم از مرز 10 میلیارد و 300 میلیون تومان عبور کرد.

امیر قطبی مدیر فروش دفتر فیلمسازان درباره فروش فیلم «دلتنگی های عاشقانه» توضیح داد: این فیلم در تهران به فروش 115 میلیون و در شهرستان به فروش 45 میلیون تومان دست یافته است و در تهران و شهرستان داری 20 سالن سینما است.

براساس این گزارش،همچنین سعید خانی مدیر پخش شرکت تولید و پخش صبا ادر خصوص آخرین رقم فروش فیلم سینمایی «قندون جهیزیه» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور گفت: «قندون جهیزیه» پس از 9 هفته نمایش در تهران یک میلیارد و 130 میلیون تومان و در شهرستان‌ها پس از هشت هفته 345 میلیون تومان فروخته است و اکران آن بعد از تعطیلات دهه‌ اول محرم ادامه خواهد داشت.

حبیب اسماعیلی مدیر پخش رسانه فیلمسازان در گفت و گوبا خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «360 درجه» توضیح داد: با توجه به ایام سوگواری شب گذشته در سانس های آخر شب با اقبال خوبی مواجه بود و 210 میلیون تومان فیلم در تهران فروش داشت و در شهرستان  از روز چهارشنبه اکثر سینماهای شهرستان فیلم را به نمایش گذاشتند.

وی افزود:در مشهد حدود یک هفته است که فیلم به نمایش درآمده و با اقبال مواجه شده است . تا کنون در شهرستان 40 میلیون تومان فروخته است و در مجموع حدود 250 میلیون تومان فیلم فروخته است.

غلامرضا فرجی (مدیر پخش حوزه‌ی هنری) نیز در خصوص رقم فروش «مزار شریف» به کارگردانی عبدالحسن برزیده گفت: این فیلم پس از 33 روز نمایش حدود 162 میلیون تومان فروش داشته است و 9 سالن سینمای تهران و 16 سالن در سایر شهرها را در اختیار دارد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است