منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۳
شناسه خبر: 265682
گروه :خبر
th

فروشنده مشروبات الکلی در شهرستان میناب که با جاساز کردن قوطی های مشروب در فلاکس یخی در درون خودرو شخصی در حاشیه خیابان بین افراد تقسیم می کرد به دام افتاد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  میناب جنوب ،حبیب الله سهرابی ،فرمانده سپاه میناب با اعلام این خبر افزود: فردی با هویت معلوم که در زمینه فروش مشروبات الکلی به طیف خاصی در شهرستان میناب فعالیت داشت توسط ضابطین بسیج ناحیه میناب به دام افتاد.

 

سهرابی افزود: این فرد با جا ساز کردن مشروبات الکلی شیشه و قوطی در درون بین طیف خاصی از افراد با هماهنگی و تماس های قبلی در حاشیه خیابان در محدوده میدان مقدس تا محله تلابی به فروش می رساند.

 

وی خاطر نشان کرد: از آنجا که هیچ گونه موارد مشکوک و خرابکاری در شهرستان از دید عوامل اطلاعاتی و ضابطین بسیجی این شهرستان پنهان نیست خودرو حامل مشروبات الکلی شناسایی و در حین فروش مشروب طی یک تعقیب و گریز دستگیر و به مراجع قانونی تحویل داده شد.

 

سهرابی ضمن تقدیر از ضابطین حوزه شهید عمرانی میناب گفت: بعد از توقیف خودرو و سرنشین تعداد 25 قوطی مشروب از نوع آبجو خارجی و شیشه مشروب از خودرو توقیف شده کشف و ضبط گردید.

 

فرمانده ناحیه میناب اذعان داشت:طبق هماهنگی با دادستان شهرستان تعداد 936 قوطی مشروبات الکلی از نوع آبجو در منزل این فرد با مجموع 961 فقره از نوع شیشه و قوطی کشف و ضبط گردید.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی