منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۲
شناسه خبر: 189747
گروه :خبر
image270731

هواپیمای حامل کمک‌های انسان دوستانه جمعیت هلال احمر ایران به یمن با موفقیت در فرودگاه بین‌المللی جیبوتی به زمین نشست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،‌ هواپیمای حامل کمک‌های انسان دوستانه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به یمن با موفقیت در فرودگاه بین‌المللی جیبوتی به زمین نشست.

این هواپیما با کسب مجوزهای لازم ساعت 6 بامداد امروز فرودگاه بندرعباس را به سمت جیبوتی ترک کرد.

هواپیمای ایلوشن 76 جمهوری اسلامی ایران پس از طی مسیر چهار ساعته با وجود کارشکنی‌های معمول عربستان با موفقیت و سلامت کامل در فرودگاه جیبوتی فرود آمد.

سرپرست تیم اعزامی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در این خصوص در مصاحبه با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: بیش از 20 تن مواد غذایی شامل انواع تن ماهی با توجه به نیاز مبرم غذایی در یمن به برنامه جهانی غذا وابسته به سازمان ملل تحویل شد.

صارم رضایی افزود: برنامه جهانی غذا نیز این محموله را برای توزیع در بین مردم ستمدیده یمن به هلال احمر این کشور تحویل می‌دهد.

محموله غذایی هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ساعت یک بامداد امروز در یک فروند هواپیمای ایلوشن 76 در فرودگاه بین‌المللی بندرعباس بارگیری شد.

پیشتر نیز با ایجاد محدودیت‌های عربستان سعودی از ورود سه هواپیمای جمهوری اسلامی ایران حاوی اقلام دارویی و غذایی به یمن جلوگیری شده بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است