منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۴
شناسه خبر: 305750
گروه :خبر
kazem-zade-1-150x150[1]

امام جمعه موقت شهرستان بستک با بیان مسئله فرهنگ در جامعه ،افزود: ما دچار تخلیه فرهنگی شده ایم و فرهنگ ما دچار برهنگی و بی هویتی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، حجت الاسلام جعفر کاظم زاده امام جمعه موقت شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک فرارسیدن ولادت حضرت علی (ع) گفت: علی (ع) شخصیتی است که به دنبال دنیا و چیزهایی که در این دنیاست نیست بلکه علی (ع) محور هدایت است و توصیه ایشان به تقواست.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کنفرانس سازمان همکاری اسلامی گفت: اسم این کنفرانس را باید تغییر داد و آنرا همیاری و همبازی با رژیم اسراییلی نامید چرا که در بحث کارشناسی ۲۰۰ مصوبه نوشتند ولی ایران و حزب الله را محکوم کردند.

 

امام جمعه موقت شهرستان بستک افزود: رژیم خبیث عربستان و دولت مجنون ترکیه شعار مضحک وحدت سر می دهند ولی در بحث کارشناسی اجازه ورود به ایران نمی دهند.

 

حجت الاسلام کاظم زاده تصریح کرد: آستین عربستان به خون کودکان، مردان و زنان یمن آغشته شده، حالا اینها شعار وحدت می دهند و پادشاه آلزایمری عربستان و این ولیعهدهای ناپخته فقط به نفع اسراییل کار می کنند.

 

امام جمعه موقت شهرستان بستک همچنین با بیان مسئله فرهنگ در جامعه افزود: ما دچار تخلیه فرهنگی شده ایم و فرهنگ ما دچار برهنگی و بی هویتی شده است.

 

وی گفت: وقتی رهبری می فرمایند که من نیمه شب بخاطر دغدغه فرهنگی از خواب بیدار می شوم چرا مسئولان فرهنگی ما خود را به خواب زده اند و بیکاری فکری در بین جوانان ما بیداد می کند.

 

خطیب جمعه شهرستان بستک افزود: در گذشته آمریکا شیطان بزرگ بود ولی در فرهنگ امروز آمریکا فرشته مهربان است، این یک فرهنگ غلط سیاسی است.

 

وی همچنین با اشاره به فرهنگ غلط اقتصادی در وارات بیش از حد کالاهای لوکس و لوازم آرایشی گفت: وزیری که نمی تواند جلوی قاچاق را بگیرد چرا مسئولیت قبول می کند و  مسئولان فرهنگی باید دغدغه داشته باشند و نگذارند نشاط فرهنگی از بین برود.

 

حجت الاسلام کاظم زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به صحبت های مطرح شده مبنی بر اینکه دنیای امروز روزگار موشک نیست گفت: به گفته رهبر انقلاب اگر از روی آگاهی این حرف ها را زده اند خائن هستند ما هم می گوییم آنها هم خائن هستند هم مسلمان نیستند و هم اسلامشان اسلام عمر و عاصی است.

 

وی تصریح کرد: مگر سوریه و یمن را نمی بینید که باز هم می گویید دوران موشک نیست؟ چرا بعضی ها پخته ولی خائنانه حرف میزنند؟ بجای اینکه دعواهای سیاسی راه بندازید و هر روز خبرهای سیاسی اصلاحات و اصولگرا را منتشر کنید به فکر درد مردم باشید بعضی ها با یک کاغذ پاره برجامی میخواهند مردم را فریب دهند.

 

امام جمعه موقت شهرستان بستک در بخش پایانی سخنان خود خطاب به نیروهای نظامی و انتظامی گفت: محکم و با اقتدار باشید و از هیچ چیز و هیچکس نترسید و بدانید که رهبر ما بیدار است و اگر کسی بخواهد به رهبر عزیز ما یا به کشورمان دست درازی یا چنگ اندازی کند با موشک جوابش را بدهید.موشک بسازید و اقتدار خود را به جهانیان ثابت کنید.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است