منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۰
شناسه خبر: 271662
گروه :خبر
IMG_7092

معاون هماهنگ کننده ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه در اولین یادواره ۴ شهید عاشقان ولایت روستای سرریگان و جوزان ،فرهنگ غنی اسلام را عامل وحدت بخش مسلمانان اعم از شیعه و سنی در منطقه برشمرد و تصریح کرد: دنیای استکبار و کفر با گذاشتن تخم عداوت و کینه توزی در بین مسلمانان می خواهند با ورود به جنگ و مبارزه با فرهنگ غنی اسلام برآیند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب ،سردار انگالی معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در نیروی دریای سپاه ثابت قدمی شهداء را در بستن عهد و پیمان با خدای خود درجه شهادت را برترین فیض برای آنها برشمرد و گفت:  شهدا زنده اند و در جوار تبارک و تعالی متنعم به روزی وعده داده شده هستند و عده ای دیگر یاران وفادار که در مسیر شهداء حرکت می کنند و تغییری در اراده آنها برای ثیانت از ارزشها و آرمانهای الهی بوجود نیامده است.

 

وی افزود: امروزه جهان اسلام بواسطه عداوت ها و کینه توزی هایی که کفر و شرک برای برچیدن اسلام بکار گرفته مملو از اختلاف ،تشنج ،جنگ و نبرد می باشد به طوری که مرزهای جغرافیایی حد و حدودی که کشورها را از یکدیگر جدا می کند مخدوم و معنایش از دست داده است.

 

معاون هماهنگ کننده ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه فرهنگ غنی اسلام را عامل وحدت بخش مسلمانان اعم از شیعه و سنی در منطقه برشمرد و تصریح کرد: دنیای استکبار و کفر با گذاشتن تخم عداوت و کینه توزی در بین مسلمانان می خواهند با ورود به جنگ و مبارزه با فرهنگ غنی اسلام برآیند.

وی تاکید کرد: امروزه حراست و ثیانت از ارزشهای فرهنگی اسلام واقع بینانه و یک امری استراتژیک در جهان اسلام می باشد.

 

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: فرهنگ غنی اسلام و مکتب رهایی بخش آن تمامی توطئه ها و عداوت های کفر را خواهد سوزاند و ابشار زلالی خواهد شدکه لب های خشکیده و اتش ناک را سیراب می کند.

 

انگالی بیداری اسلامی را یکی دیگر از مهمترین مساله برای ادامه کینه توزی های آمریکا بر علیه جمهوری اسلامی دانست و گفت: دشمن می خواهد با خاموش کردن بیداری اسلامی بر اهداف خود در منطقه دست یابد.

 

وی با بیان اینکه پرچم آزادگی ،عزت و اقتدار اسلام امروزه در دنیا برافراشته شده است گفت: استکبار بواسطه کج اندیشی دنیا را مملو از اختلاف کرده است و این را احساس کرده که با بیداری اسلامی مرگ او حتمی است و تمامی عداوت ها و کینه توزی ها از ترس بیداری اسلامی اس در جهان است.

 

معاون هماهنگ کننده ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه اذعان داشت: شهدا جان عزیز خود را برای دفاع از کیان نظام و به دلیل حرکت انقلاب دنیای کفر منافع خود را در خطر دیده است و برای نابودی اسلام تمام جنون شیطانی خود را جمع کرده و در حال مبارزه با اسلام است.

 

وی همچنین هدف از برگزاری یادواره شهداء را کشف ارزشها و در مسیر مکتب امام حسین (ع) قرار گرفتن ،دشمن شناسی  و خود را ادامه دهنده راه شهداء و پیروی از وصیت نامه این عزیزان عنوان کرد .

انگالی مساله نفوذ دشمن را مورد تاکید قرار داد و گفت: دشمن در محاسبات خود به این نتیجه رسیده است که دیگر از راه تحریم های اقتصادی و فشار بر مردم نمی تواند بر اهداف خود دست یابد لذا راه نفوذ برای در سیطره قرار دادن ذهن ،افکار و نگرش مردم و همچنین در پی تغییر رفتار در تصمیم گیران نظام در پیش گرفته است.

انتهای پیام/ز

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند