منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۷:۴۳
شناسه خبر: 350601
گروه :خبر
IMG_0262

امام جمعه پارسیان با مهم خواندن فرهنگ عمومی، آن را سنگ بنای فرهنگ هر جامعه ای دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در نشست شورای فرهنک عمومی شهرستان پارسیان اظهار کرد:فرهنگ عمومی مقوله ای گسترده و فراگیر است به عبارتی مجموعه منسجم و نظام یافته ای از اهداف، ارزش ها، عقاید، باورها، رسوم و هنجارهای مردم متعلق به یک جامعه بزرگ قوم یا ملت است.

 میرزایی گفت:تمام فرهنگ های مختلف شهری و روستایی باید زیر سایه ی پرچم اسلامی قرار بگیرند و  در این راه  باید  از رهنمود های رهبرمعظم انقلاب استفاده کنیم  و مانع  نفوذ دشمن از طرق فرهنگی شویم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی پارسیان با اشاره به برگزاری جلسات شورای فرهنگ عمومی گفت: آنچه در خروجی این جلسات مد نظر رهبر معظم انقلاب است بایستی به خوبی اجرا شود ومسئولین در زمینه مسائل فرهنگی شهرستان دغدغه بیشتری داشته باشند.

 شیخ جمالی امام جمعه اهل سنت کوشکنار با بیان اینکه جوانان سرمایه های اصلی جامعه می باشند گفت:اگر بتوانیم جوانان، این سرمایه های عظیم را تقویت کنیم جامعه ای آرمانی و روبه جلو خواهیم داشت.

امام جمعه اهل سنت کوشکنار با انتقاد از برخی هیئت امنای مساجد گفت:وظیفه مسجد در قبال جوانان سنگین است واین مسئولان باید دغدغه فرهنگی بیشتری جهت جذب جوانان به مساجد داشته باشند.

معاون فرماندارپارسیان با اشاره به اهمیت سیاستهای کلی خانواده ابلاغی مقام معظم رهبری به روسای سه قوه ، اظهار داشت  : این سیاستها محور همه سیاستهای فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی بوده  و سند و نقشه راهی است که سلامت و سعادت جامعه را تضمین میکند .

 وی تاکید کرد:همه دستگاههای متولی باید با برنامه ریزی و ارائه راهکارهای اجرایی با بهره گیری از ۱۶بند طلایی سیاستها در درمان بیماریها اجتماعی و کاهش ناهنجاریها و آسیب های اجتماعی نقش بسزایی ایفا کنند.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است