منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷
شناسه خبر: 219475
گروه :خبر
555

بخشدار مرکزی شهرستان حاجی آباد گفت: بحث فرهنگ سازی در روستاها از مسیر مدارس و آموزش و پرورش می گذرد که این مهم با همکار و همراهی شورا ها و دهیاری ها سرعت بیشتری خواهد گرفت .

به گزارش هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، حمید جهانگیری در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها اظهار کرد : با توجه به نزدیکی فصل بازگشایی مدارس لازم است اعضای شوراها و دهیاران همانند سال گذشته همکاری خوبی با اموزش و پرورش داشته باشند.

وی بیان داشت : بخشدار مرکزی شهرستان حاجی آباد فعالیت های آموزش و پرورش در زمینه فراهم نمودن تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس (پروژه مهر)را خوب توصیف نموده و خاطرنشان کرد : آموزش و پرورش زیر بنای توسعه و پیشرفت کشور می باشدو لازم است همه ی ما بازوانی توانمند در جهت موفقیت این نهاد ارزشمند باشیم.

جهانگیری شوراها و دهیاران را سفیران دولت در روستاها دانست و افزود شوراها حلقه اتصال مردم با دولت هستند و بایستی بر نامه یزی خوبی داشته باشند تا روستاها در مسیر توسعه قرار داده و زمینه اشتغال جوانان روستاها را فراهم سازند.

جهانگیری تحقق پیشرفت شهرستان را در همدلی و وحدت مسئولین دانست و گفت با تو جه به اینکه شناخت کاملی از وضعیت شهرستان دارم این نوید را به شما می دهیم که با همکاری شوراها و دهیارن بر نامه ریزی مدون برای توسعه شهرستان قرار دهیم .

وی افزود شهرستان حاجی آباد از ظرفیت ها و قابلیت های فراوانی برای توسعه و آبادانی برخوردار است و شوراها که بازوی دستگاههای اجرایی هستند دربه فعلیت رساندن ظرفیت ها نیاز به توجه و تلاش این عزیزان دارد.

اعضای شورا و دهیاران بلندگوی کاندیداها نباشند

بخشدار بخش مرکزی گفت : با توجه با آغاز فعالیت های چراغ خاموش کاندیداها در روستا لازم است اعضای شوراها و دهیاران از هرگونه فعالیت تبلیغاتی له یا علیه اشخاص به دور باشند.
جهانگیری بیان داشت : اعضای شوراها و دهیاران نباید بلندگوی تبلیغاتی اشخاص باشند زیرا که حاصل ورود شوراها و دهیاران به مسائل حاشیه ای ، منحرف شدن از مسیر اصلی خدمات رسانی به مردم که هدف اصلی شوراها می باشد را به دنبال خواهد داشت.
وی در ادامه به مبحث تشکیل و توسعه تعاونی ها اشاره نموده و اظهار داشت : تعاونی ها می توانند تمهیدات لازم را برای رونق اقتصادی روستاها فراهم نموده و از کوچ اجباری روستائیان و حاشیه نشینی شهرها جلوگیری نمایند.

 

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است