منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۲
شناسه خبر: 272217
گروه :خبر
101

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک گفت: اولین جلسه انجمن شعر و ادب فارسی شهرستان با حضور نمایندگان اداره کل و جمعی از علاقه‌مندان و شاعران شهرستان به منظور انتخاب رئیس انجمن شهرستان سیریک و گارگاه آموزشی شعر در سالن اجتماعات آموزش و پرورش سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک از انتصاب رئیس انجمن شعر و ادب این شهرستان خبر داد.
مصطفی کریمی‌زاده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار اجتماعی آذینی اظهار داشت: شعر یکی از مهمترین ابزار هنری برای انتقال ارزش‌ها و مفاهیم است و نقش تاثیرگذاری در انتقال ارزش‌ها و اداب و رسوم هر فرهنگ و جامعه ای بی‌بدیل است.

وی افزود: ارتقای جایگاه شعر و شاعری موجب ایجاد روحیه نشاط و روحیه اجتماعی و بالا بردن افکار عمومی و کمک به اعتلای فرهنگ عمومی جامعه می‌شود.

این مسئول بیان داشت: پویایی و فعال بودن تمامی انجمن‌های فرهنگی و هنری از اولویت‌های کاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است و تمام سعی و تلاش ما در راستای ارتقای جایگاه و ظرفیت‌های موجود و استعدادهای بالقوه شهرستان با استفاده از فعالیت‌های انجمن‌هاست.

کریمی‌زاده ادامه داد: حضور افراد مستعد، فعال و علاقه‌مند نیز باعث پویایی حوزه فرهنگ به ویژه انجمن‌های مختلف می‌شود که باید زمینه و شرایط لازم را برای حضور و جذب این افراد فراهم کنیم.
در پایان جلسه پس از رأی گیری، علی ماهیگیر با بیشترین رأی به عنوان رئیس انجمن شعر شهرستان سیریک به مدت یک سال انتخاب شد.

انتهای خبر/پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی