منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷
شناسه خبر: 337069
گروه :خبر
425207010_44844

امام جمعه حاجی آباد گفت: نهادهای فرهنگی دراین زمینه حجاب و عفاف کار فرهنگی انجام بدهند و جلوی بی بندوباری را بگیرند غربی ها خانواده ندارند و فرهنگی غربی خانواده را از بین برده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم، حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: وهابیت غده سرطانی جهان اسلام است یک تفکر غلطی که در بدنه جهان اسلام شکل گرفته است و البته ریشه های ان هم در صدر اسلام وجود دارد و نکبت این غده سرطانی جهان اسلام را فرا خواهد گرفت.

 

وی بیان کرد: نکبتی که امروز گریبان گیر این بعضی از کشور های اسلامی شده است محصول همین تفکر غلط وهابیت و اقدامات انها است انچه که مسلم است اسلام ناب محمدی (ص)و اسلام امام حسین(ع)است و این اسلام نقطه مقابل استکبار جهانی است و انچه که تن استکبار و ستمگران را می لرزاند اسلام ائمه اظهار است لذامستبرین از هر طریقی سعی بر مبارزه با اسلام ناب بودند.

 

مختاری ادامه داد: یکی از نیرنگ مستکبرین جهان راه اندازی تفکر تکفیری است ریشه ان هم در صدر اسلام است تفکر تکفیری فقط پوسته دین را فراگرفته اند و از مغز دین هیچ خبری نیست نماز و قرآن می خوانند اما حقیقت نماز را نه درک نمی کنند عمل به قران و فهم ان نه فقط ظاهر دین را گرفته اند و امروز مروج این تفکر ال صعود جنایتکار است پول و دلارهای نفتی برخی از کشورهای عربی منطقه در اختیار این تکفیری هاست و همه اینها نوکران آمریکا هستند و بوق های تبلیغاتی استکبار در اختیار تکفیری هاست.

 

حجت الاسلام مختاری بیان داشت: تمامی خلفای جهان اسلام و نخبگان و علمای جامعه باید وهابیت و یهودی ها را به مردم معرفی بکنند و ذهنیت انها را در مورد اسلام به مردم تبعین بکنند.

 

امام جمعه شهرستان حاجی آباد با اشاره فرارسیدن سالروز عفاف و حجاب افزود: خداوند متعال عفت و حجاب را راهی قرار داده برای مقابله با شهوات نفسانی که اگر انسان افسار نفس و جان خود را در اختیار ان قرار بده ان را انسان را نابود می کنند ببینید افرادی که به دنبال از بین بردن دین هستند دشمنانی که دیروز سینه جوانان ما را هدف قرار داده بودند امروز برای جوانان ما فیلم و کلیپ می سازند دشمن همان دشمن است این بار از در فرهنگی وارد و با ماهواره جنگ را به درون خانواده ماکشیدند باید مراقبت بکنیم و دست دشمن را بخوانیم.

 

مختاری ادامه داد: مسئولین و خانواده ها باید مراقبت بکنند در زمینه فرهنگی و وظیفه دولت و مسئولین فقط این نیست که امنیت ایجاد کنند باید بستر تحقق دین را باید در جامعه فراهم کنند عده ای از مسئولین گفته اند ما مامور به بهشت بردن مردم نیستیم این جمله غلطی است کسی که در نظام اسلامی و حکومت اسلامی خدمت می کند باید بستر سازی بکند برای تحقق دین دستور قران است باید امربه معروف و نهی از منکر بکنیم.

 

امام جمعه حاجی آباد گفت: باید مسئولین فرهنگی کشور مضرات حجاب و عفاف را در جامعه برای نسل جوان تبعین کنند و نهادهای فرهنگی در این زمینه کار فرهنگی انجام بدهند و جلوی بی بندوباری را بگیرم غربی ها خانواده ندارد و فرهنگی غربی خانواده را از بین برده است .

 

امام جمعه حاجی آباد به دیدار مقام معظم رهبری با دانشجویان اشاره کرد و گفت: در این دیدار رهبر انقلاب اسلامی اوضاع خاص و حساس کنونی کشور را بسیار شبیه جنگ احزاب در زمان پیامبر اکرم (ص) عنوان کردند.

 

مختاری با اشاره به صف‌آرایی همه‌ دنیاپرستان و زورگویان عالم در مقابل جمهوری اسلامی اضافه کرد: در چنین شرایطی‌، کسانی که سست‌ایمان و شاید دارای گرایش‌های درونی به دشمن هستند‌، اظهار یأس و ناامیدی و خود کم‌بینی می‌کنند اما افراد دارای ایمان مستحکم‌، هر قدر هم شرایط سخت‌تر شود‌، با عزم و اراده‌ قوی‌تر ایستادگی می‌کنند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است