منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۴۱
شناسه خبر: 242053
گروه :خبر
n00381698-t

مدیر حوزه علمیه ولیعصر شهرستان رودان در خصوص اجرای برجام و شرایط پسا برجام گفت: فرمان ۹ ماده ای رهبر انقلاب باید فصل الخطاب مسئولین اجرای برجام باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رودان نیوز؛ حجت الاسلام مهدیار زارع، مدیر حوزه علمیه رودان با بیان اینکه اجرای فرمان معظم له برای حفظ نظام اسلامی و وحدت ملت واجب است، گفت: ما یک کلامی از بنیانگذار انقلاب اسلامی داریم که این کلام دارای یک پشتوانه عقلانی ، دینی و اعتقادی می باشد و یک تجربه عظیم از صدر ایلام تا کنون آن را تأیید می کند که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد،لذا بر آحاد مردم واجب است که این کلام گوهر بار را نصب العین خود قرار دهند و به آن عمل نمایند.

 

 

 

 

وی با اشاره  اجرای برجام اظهار کرد: همه بر این اعتقادند که راهنمایی ها ، دستورات و مدیریت رهبر انقلاب، کشور را از افتادن در مشکلات بسیار زیاد نجات داده است و تدبیر ایشان در همه زمانها مخصوصا فرمان ۹ ماده ای که به عنوان یک سند تاریخی  و ملی ماندگار شد موجبات سرافرازی ایران اسلامی را فراهم خواهد کرد. پس بر مسئولین چه کسانی که مجری هستند و چه کسانی که هیأت نظارت بر اجرای آن را تشکیل می دهند فرض است که این فرمان را فصل الخطاب قرار دهند و تصمیمات خود را مطابق آن اخذ نمایند.

 

 

 

 

زارع افزود:خصوصیت این فرمان از جهات مختلف قابل بررسی و تأمل می باشد و شاید بتوان مهمترین آن را( در صورت عمل) اعتلای ایران اسلامی ، حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و عزت مردم غیور ایران دانست.

 

 

 

 

وی تصریح کرد: با اتحاد و یکپارچگی و ارجحیت دادن به منافع ملی نه حزبی و گروهی در دوران اجرای برجام یا پسابرجام، تمام تلاش خود را در جهت جلوگیری از نفوذ دشمن ( به هر دلیلی ) مصروف دارند و رؤیای براندازی و انزوای ایران یا نفوذ در کشور عزیزمان را که دشمن، سالیان طولانی آن را در خواب می بیند به رسوایی و خفت و خاری برای این دشمن روسیاه تبدیل کنند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است